Gå til hovedindhold

Noname Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321

NonameSanitetEAN: 8016603339784
Pris fra 129 krtil 177,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 48,5 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321
129 kr
Til butik
Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 076RAU
EAN: 8016603339784
Varenr.: 7884817
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pakdse til Minishunt, VVSnr. 046122321 - Pettinaroli
171 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pakdåse til Minishunt vvsnr. 046122321
177,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
2WATTOO.DK171 kr171 krKøb
3vvsfittings.dk177,5 kr177,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321

PriceData har fulgt prisen på Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Pakdåse til Minishunt - Pakdåse til Minishunt 046122321 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026129 kr8 kr (6%)
5. maj 2026137 kr8 kr (6%)
30. apr. 2026129 kr41 kr (24%)
29. apr. 2026170 kr39 kr (30%)
28. apr. 2026131 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026132 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026135 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret