Gå til hovedindhold

Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit)

UBIQUITICentral styring af hjemmetEAN: 0810084699195
Pris fra 1.538 krtil 1.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 381 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.460 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1538 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi - AI port forbedrer
1.538 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi - AI port forbedrer billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - AI port forbedrer - kablet - Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UP-AI-Port
EAN: 0810084699195
Varenr.: 1002923361
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi - AI port enhancer
1.546 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi - AI port forbedrer - kablet - Gigabit Ethernet
1.623 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ai Port
1.744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit)
1.899 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti AI appliance that enhances
1.919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit)
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.538 kr1.538 krKøb
2Proshop DK1.546 kr1.546 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.623 kr1.623 krKøb
4Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb
7Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit)

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.460 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 1.569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.518 kr.

Den nuværende pris på 1.538 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Overvågningskamera tilbehør - Ubiquiti UniFi AI Port-forstærker (kablet, Gigabit) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.538 kr8 kr (1%)
28. apr. 20261.546 kr23 kr (1%)
13. apr. 20261.569 kr16 kr (1%)
10. apr. 20261.553 kr16 kr (1%)
9. apr. 20261.569 kr109 kr (7%)
17. mar. 20261.460 kr32 kr (2%)
23. jan. 20261.492 kr13 kr (1%)
7. dec. 20251.479 kr12 kr (1%)
6. dec. 20251.467 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret