Gå til hovedindhold

Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4897098683743
Pris fra 408 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 27. maj

Sammenlign priser på Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link VIGI C440-W V1 Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
408 kr
Til butik
TP-Link VIGI C440-W V1 Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 billede

Produktinformation

TP-Link VIGI C440-W V1 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - farve (Dag/nat) - 2560 x 1440 - M12 montering - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: VIGI C440-W(4mm)
EAN: 4897098683743
Varenr.: 1000892872
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi-Fi Turret Network Camera
527 kr
Til butik
TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi-Fi Turret Network Camera billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, panonering / hældningsvinkel, kanontårn, farve (Dag/nat), 2560 x 1440, M12 montering, fast brændvidde, audio, trådløs, WiFi, LAN 10/100, H.264, H.265, H.265+, H.264+, DC 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: VIGI C440-W(4MM)
EAN: 4897098683743
Varenr.: 3362862
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link VIGI C440-W V1 Netværksovervågningskamera 2560 x 1440
549 kr
Til butik
TP-Link VIGI C440-W V1 Netværksovervågningskamera 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Oplev TP-Link VIGI C440-W V1 Netværksovervågningskamera, der leverer en fantastisk billedkvalitet med en opløsning på 2560 x 1440. Dette kamera er designet til at sikre dit hjem eller din virksomhed med avancerede funktioner, der giver dig ro i sindet. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 4897098683743
Varenr.: 72909
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm
-24%599 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm
-23%619 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Vigi C440-w 4mm 4mp Full-color Turret Network Camera
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK408 kr408 krKøb
2Proshop DK527 kr566 krKøb
3Ultrashop549 kr549 krKøb
4Boligcenter DK599 kr599 krKøb
5Vivas DK619 kr698 krKøb
6Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 443 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Overvågningskamera TP-Link VIGI C440-W 4MP Full-Color Wi‑Fi dome 4 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026408 kr64 kr (19%)
27. maj 2026344 kr8 kr (2%)
21. maj 2026352 kr7 kr (2%)
14. maj 2026359 kr8 kr (2%)
11. apr. 2026367 kr7 kr (2%)
5. apr. 2026374 kr66 kr (15%)
4. apr. 2026440 kr4 kr (1%)
3. apr. 2026436 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026439 kr4 kr (1%)
1. apr. 2026435 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret