Gå til hovedindhold

Boligcenter Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof

BoligcenterHavemøbler – overtrækEAN: 8721158685742
Pris fra 199 krtil 220 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof
-6%199 kr
Før 212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof billede

Produktinformation

Dette udendørs møbelovertræk er lavet af holdbart Oxfordmateriale og er designet til haver og terrasser. Det giver pålidelig beskyttelse mod vejret. Med sin smukke, runde form rammer det det moderne design med et elegant twist, hvilket gør det til et super valg for rum, der sætter pris på enkelhed, uden at miste funktionaliteten. Forestil dig bare, hvordan dine havemøbler ser ud svøbt i dette glatte cover, sikkert beskyttet mod det uforudsigelige vejr, mens det pynter området. Oxford Materiale: Slidstærkt Oxfordstof gør dette cover robust, så det kan modstå hårde udendørs forhold. Det er kendt for sin styrke og holdbarhed, som er vigtig for at holde dine havemøbler i god stand. Den glatte tekstur og det matte look giver et pænt indtryk, der skjuler pletter.Vandtæt Design: Coveret holder dine møbler tørre og i orden, selv når stormen raser. Det forhindrer vandskader og skimmelsvamp, så både cover og møbler varer længere. Det er en kæmpe fordel, især hvis du bor et sted med meget regn.Moderne Enkelhed: Med et minimalistisk design tilføjer dette cover et touch af elegance til dit udendørs rum. De rene linjer er uden krimskramser, som taler til dem, der elsker moderne stil. Det praktiske udseende gør det til et alsidigt valg for haver, der giver en understated elegance uden at overmande.Knytte-lukning: Med en praktisk knytte-lukning kan du nemt fastgøre det, så det bliver på plads, uanset hvor meget det blæser. Snorene gør det lettere at justere, så det er hurtigt at få på og af. Uanset om det gælder beskyttelse mod støv eller pludselige byger, er det nemt at håndtere.Praktisk Brug: Designet til haver og terrasser gør det let at holde dine udendørs møbler pæne. Det passer ind i forskellige stilarter, så det bliver en nyttig tilføjelse. Det hjælper med at forlænge møblernes liv ved at reducere eksponeringen for vejret, så det er en smart investering. Materiale: 600d ox...

Produktspecifikationer

Kategori: Møbelovertræk
Vægt: 0.8g
EAN: 8721158685742
Varenr.: 1748813
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Borddække Ensfarvet Sort 62 x 62 x 70 cm Stof
-32%202 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Borddække Ensfarvet Sort 62 x 62 x 70 cm Stof billede

Produktinformation

Denne borddug giver et stilfuldt og moderne look med sit robuste sorte stof og universelle mål, hvilket gør den alsidig til både inden- og udendørs brug. Dens simple design og materiale tilføjer elegance til enhver setting og sikrer samtidig holdbarhed. U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Overtræk til havemøbler
EAN: 8721158685742
Varenr.: 9887850594633
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof
-5%220 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof billede

Produktinformation

Dette udendørs møbelovertræk er lavet af holdbart Oxfordmateriale og er designet til haver og terrasser. Det giver pålidelig beskyttelse mod vejret. Med sin smukke, runde form rammer det det moderne design med et elegant twist, hvilket gør det til et super valg for rum, der sætter pris på enkelhed, uden at miste funktionaliteten. Forestil dig bare, hvordan dine havemøbler ser ud svøbt i dette glatte cover, sikkert beskyttet mod det uforudsigelige vejr, mens det pynter området. Oxford Materiale: Slidstærkt Oxfordstof gør dette cover robust, så det kan modstå hårde udendørs forhold. Det er kendt for sin styrke og holdbarhed, som er vigtig for at holde dine havemøbler i god stand. Den glatte tekstur og det matte look giver et pænt indtryk, der skjuler pletter.Vandtæt Design: Coveret holder dine møbler tørre og i orden, selv når stormen raser. Det forhindrer vandskader og skimmelsvamp, så både cover og møbler varer længere. Det er en kæmpe fordel, især hvis du bor et sted med meget regn.Moderne Enkelhed: Med et minimalistisk design tilføjer dette cover et touch af elegance til dit udendørs rum. De rene linjer er uden krimskramser, som taler til dem, der elsker moderne stil. Det praktiske udseende gør det til et alsidigt valg for haver, der giver en understated elegance uden at overmande.Knytte-lukning: Med en praktisk knytte-lukning kan du nemt fastgøre det, så det bliver på plads, uanset hvor meget det blæser. Snorene gør det lettere at justere, så det er hurtigt at få på og af. Uanset om det gælder beskyttelse mod støv eller pludselige byger, er det nemt at håndtere.Praktisk Brug: Designet til haver og terrasser gør det let at holde dine udendørs møbler pæne. Det passer ind i forskellige stilarter, så det bliver en nyttig tilføjelse. Det hjælper med at forlænge møblernes liv ved at reducere eksponeringen for vejret, så det er en smart investering. Materiale: 600d oxford stofSamlede dimensioner: 62 x 62 x 70 CM (L x B x H)Vandtætte materialerMed låsIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Udendørs Møbel Cover...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Møbelovertræk
Størrelse: 62 x 62 x 70 cm
Vægt: 0.8g
EAN: 8721158685742
Varenr.: 1748813
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof
-5%220 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK199 kr199 krKøb
2DesignShoppen202 kr202 krKøb
3Livera DK220 kr289 krKøb
4Vivas DK220 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof

PriceData har fulgt prisen på Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof i 142 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 600D Oxford Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026199 kr10 kr (5%)
15. maj 2026189 kr4,05 kr (2%)
14. maj 2026193,05 kr5,95 kr (3%)
11. maj 2026199 kr10 kr (5%)
5. maj 2026189 kr10 kr (6%)
26. mar. 2026179 kr5 kr (3%)
16. mar. 2026174 kr5 kr (3%)
7. mar. 2026179 kr5 kr (3%)
6. mar. 2026174 kr5 kr (3%)
5. mar. 2026179 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret