Gå til hovedindhold

Boligcenter Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof

BoligcenterHavemøbler – overtrækEAN: 8721158685728
Pris fra 159 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof billede

Produktinformation

Dette udendørs møbelovertræk er lavet af holdbart Oxfordmateriale og er designet til haver og terrasser. Det giver pålidelig beskyttelse mod vejret. Med sin smukke, runde form rammer det det moderne design med et elegant twist, hvilket gør det til et super valg for rum, der sætter pris på enkelhed, uden at miste funktionaliteten. Forestil dig bare, hvordan dine havemøbler ser ud svøbt i dette glatte cover, sikkert beskyttet mod det uforudsigelige vejr, mens det pynter området. Oxford Materiale: Slidstærkt Oxfordstof gør dette cover robust, så det kan modstå hårde udendørs forhold. Det er kendt for sin styrke og holdbarhed, som er vigtig for at holde dine havemøbler i god stand. Den glatte tekstur og det matte look giver et pænt indtryk, der skjuler pletter.Vandtæt Design: Coveret holder dine møbler tørre og i orden, selv når stormen raser. Det forhindrer vandskader og skimmelsvamp, så både cover og møbler varer længere. Det er en kæmpe fordel, især hvis du bor et sted med meget regn.Moderne Enkelhed: Med et minimalistisk design tilføjer dette cover et touch af elegance til dit udendørs rum. De rene linjer er uden krimskramser, som taler til dem, der elsker moderne stil. Det praktiske udseende gør det til et alsidigt valg for haver, der giver en understated elegance uden at overmande.Knytte-lukning: Med en praktisk knytte-lukning kan du nemt fastgøre det, så det bliver på plads, uanset hvor meget det blæser. Snorene gør det lettere at justere, så det er hurtigt at få på og af. Uanset om det gælder beskyttelse mod støv eller pludselige byger, er det nemt at håndtere.Praktisk Brug: Designet til haver og terrasser gør det let at holde dine udendørs møbler pæne. Det passer ind i forskellige stilarter, så det bliver en nyttig tilføjelse. Det hjælper med at forlænge møblernes liv ved at reducere eksponeringen for vejret, så det er en smart investering. Materiale: 210d ox...

Produktspecifikationer

Kategori: Møbelovertræk
Vægt: 0.3g
EAN: 8721158685728
Varenr.: 1748811
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Borddække Ensfarvet Sort 62 x 62 x 70 cm Stof
-44%164 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Borddække Ensfarvet Sort 62 x 62 x 70 cm Stof billede

Produktinformation

Denne borddug giver et stilfuldt og moderne look med sit robuste sorte stof og universelle mål, hvilket gør den alsidig til både inden- og udendørs brug. Dens simple design og materiale tilføjer elegance til enhver setting og sikrer samtidig holdbarhed. U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Overtræk til havemøbler
EAN: 8721158685728
Varenr.: 9887848694089
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof billede

Produktinformation

Dette udendørs møbelovertræk er lavet af holdbart Oxfordmateriale og er designet til haver og terrasser. Det giver pålidelig beskyttelse mod vejret. Med sin smukke, runde form rammer det det moderne design med et elegant twist, hvilket gør det til et super valg for rum, der sætter pris på enkelhed, uden at miste funktionaliteten. Forestil dig bare, hvordan dine havemøbler ser ud svøbt i dette glatte cover, sikkert beskyttet mod det uforudsigelige vejr, mens det pynter området. Oxford Materiale: Slidstærkt Oxfordstof gør dette cover robust, så det kan modstå hårde udendørs forhold. Det er kendt for sin styrke og holdbarhed, som er vigtig for at holde dine havemøbler i god stand. Den glatte tekstur og det matte look giver et pænt indtryk, der skjuler pletter.Vandtæt Design: Coveret holder dine møbler tørre og i orden, selv når stormen raser. Det forhindrer vandskader og skimmelsvamp, så både cover og møbler varer længere. Det er en kæmpe fordel, især hvis du bor et sted med meget regn.Moderne Enkelhed: Med et minimalistisk design tilføjer dette cover et touch af elegance til dit udendørs rum. De rene linjer er uden krimskramser, som taler til dem, der elsker moderne stil. Det praktiske udseende gør det til et alsidigt valg for haver, der giver en understated elegance uden at overmande.Knytte-lukning: Med en praktisk knytte-lukning kan du nemt fastgøre det, så det bliver på plads, uanset hvor meget det blæser. Snorene gør det lettere at justere, så det er hurtigt at få på og af. Uanset om det gælder beskyttelse mod støv eller pludselige byger, er det nemt at håndtere.Praktisk Brug: Designet til haver og terrasser gør det let at holde dine udendørs møbler pæne. Det passer ind i forskellige stilarter, så det bliver en nyttig tilføjelse. Det hjælper med at forlænge møblernes liv ved at reducere eksponeringen for vejret, så det er en smart investering. Materiale: 210d oxford stofSamlede dimensioner: 62 x 62 x 70 CM (L x B x H)Vandtætte materialerMed låsIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Udendørs Møbel Cover...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Møbelovertræk
Størrelse: 62 x 62 x 70 cm
Vægt: 0.3g
EAN: 8721158685728
Varenr.: 1748811
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK159 kr159 krKøb
2DesignShoppen164 kr164 krKøb
3Livera DK179 kr248 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof

PriceData har fulgt prisen på Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof i 142 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Overtræk til havemøbler 62 x 62 x 70 cm 210D Oxford Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026159 kr5 kr (3%)
25. apr. 2026164 kr
20. apr. 2026164,45 kr4,55 kr (3%)
26. mar. 2026169 kr11 kr (7%)
16. mar. 2026158 kr11 kr (7%)
7. mar. 2026169 kr11 kr (7%)
6. mar. 2026158 kr11 kr (7%)
5. mar. 2026169 kr11 kr (7%)
18. feb. 2026158 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026156 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret