Gå til hovedindhold

EL-Grossisten overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer

EL-GrossistenSanitetEAN: 4026755248883
Pris fra 58,75 krtil 135,26 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 76,51 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49,25 kr 30. maj

Sammenlign priser på overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer
58,75 kr
Til butik
overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Fittings
EAN: 4026755248883
Varenr.: 321959833
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
overgangsnip1/2''x3/4'' - Passer til NY C6 ventil radiatorer
97 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Overgangsnippel 1/2 x 3/4, 1 stk
135,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
3EL-GROSSISTEN135,26 kr135,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer

PriceData har fulgt prisen på overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer i 176 dage. Laveste pris i perioden er 49,25 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 58,75 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for overgangsnippel 1/2'' x 3/4'' passer til NY C6 ventil radiatorer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202658,75 kr8,25 kr (12%)
1. jun. 202667 kr17,75 kr (36%)
30. maj 202649,25 kr9,5 kr (16%)
29. maj 202658,75 kr9,5 kr (19%)
27. maj 202649,25 kr9,5 kr (16%)
26. maj 202658,75 kr9,5 kr (19%)
23. maj 202649,25 kr47,75 kr (49%)
22. maj 202697 kr47,75 kr (97%)
8. maj 202649,25 kr9,5 kr (16%)
7. maj 202658,75 kr9,5 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret