Gå til hovedindhold

No brand Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A

No brandEludstyrEAN: 5703873220081
Pris fra 72 krtil 125 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Overgangskabel 230V DK-CEE 3P
72 kr
Til butik
Overgangskabel 230V DK-CEE 3P billede

Produktspecifikationer

Mærke: JO-EL
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel CEE-stik og dser CEE kabel
EAN: 5703873220081
Varenr.: 0828100632
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A
72 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OVERGANGSKABEL 230V DK-CEE 3P
78,74 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overgangskabel 230V Dk-Cee 3P
84,94 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgangskabel 230v dk-cee 3p
86,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
E-Line CEE adapterkabel
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
E-Line CEE adapterkabel
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-Line CEE adapterkabel
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK72 kr72 krKøb
2CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
3EL-GROSSISTEN78,74 kr78,74 krKøb
4Billigelogvvs.dk84,94 kr84,94 krKøb
5MaintainIt86,25 kr86,25 krKøb
6BilligVVS DK119 kr119 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8LavprisVVS125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A

PriceData har fulgt prisen på Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A i 139 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Overgangskabel 230V 1,4m 2 polet med jord Fra DK gul/grøn stikprop til CEE blå forlængerled 13A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202672 kr1 kr (1%)
28. maj 202673 kr1 kr (1%)
26. maj 202674 kr1 kr (1%)
23. maj 202675 kr1,44 kr (2%)
22. maj 202676,44 kr4,44 kr (6%)
19. maj 202672 kr1 kr (1%)
17. maj 202673 kr1 kr (1%)
15. maj 202674 kr1 kr (1%)
12. maj 202675 kr1 kr (1%)
11. maj 202676 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret