Gå til hovedindhold

Nielsen Light Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95

Nielsen LightLED-pærerEAN: 5703701962190
Pris fra 43 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DEKOPÆRE LED 6W GLOBE ZIG ZAG Ø125 MØRKTONET GLAS
43 kr
Til butik
DEKOPÆRE LED 6W GLOBE ZIG ZAG Ø125 MØRKTONET GLAS billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: 5703701962190
EAN: 5703701962190
Varenr.: 5926769
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95
-50%49,98 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 billede

Produktinformation

Flot og meget dekorativ mørktonet LED globepære med zig zag-mønstre fra Nielsen Light. Pæren er lavet i tonet glas så den ikke blænder, og kan derfor bruges som en dekorationspære i hele hjemmet, eller i virksomheden. Lysfarven i denne dekorative glob...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Globe E27 LED pærer
EAN: 5703701962190
Varenr.: 24234
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pære LED 6W Globe Mørktonet Glas Ø125 Zig Zag
99,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 globepære, zigzag, gylden
156 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 globepære, 2200K, 6W
189 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 globepære, 2200K, 6W
189 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nielsen Light E27 globepære, zigzag, gylden
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2DetLED.dk49,98 kr49,98 krKøb
3EL-GROSSISTEN99,95 kr99,95 krKøb
4BilligVVS DK156 kr156 krKøb
5Greenline189 kr189 krKøb
6LampeGuru.dk189 kr189 krKøb
7LavprisEl189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95

PriceData har fulgt prisen på Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Outlet: Zig Zag Mørktonet E27 LED Globepære 6W 2200K Ra95 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202643 kr4 kr (9%)
30. apr. 202647 kr8,98 kr (16%)
24. apr. 202655,98 kr
10. apr. 202656 kr1 kr (2%)
21. mar. 202655 kr1 kr (2%)
14. mar. 202656 kr31 kr (36%)
3. mar. 202687 kr4 kr (4%)
2. mar. 202691 kr13 kr (13%)
1. mar. 2026104 kr13 kr (14%)
13. feb. 202691 kr27 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret