Gå til hovedindhold

Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien

OutdoorChefHjem og haveEAN: 7611984043919
Pris fra 59,96 krtil 79 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 19,04 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien billede

Produktinformation

Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra SpanienDisse rygechips er lavet af egefade fra Rioja regionen og giver en lækker kraftig aromatisk smag som passer til okse, svinekød, fisk og cocktails

Produktspecifikationer

Mærke: OutdoorChef
Kategori: Røgning
Vægt: 1g
Artikel nr.: 14.523.16
EAN: 7611984043919
Varenr.: 9232444
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Outdoorchef Røgflis til rødvin til røgtræ
79 kr
Til butik
Outdoorchef Røgflis til rødvin til røgtræ billede

Produktinformation

Forbedr din grilloplevelse med Outdoorchef Rødvin Røgetræflis. Fremstillet bæredygtigt af gamle Roja-vintønder, tilfører disse flis en kraftig, aromatisk røg og rig vinbouquet til oksekød, svinekød, fisk og skaldyr. Ideel til enhver koldrøgningsgenerator.

Produktspecifikationer

Mærke: Outdoorchef
Vægt: 0.8g
EAN: 7611984043919
Varenr.: shopify_DK_15080738750796_53336913805644

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK59,96 kr59,96 krKøb
2WittShop DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien

PriceData har fulgt prisen på Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,96 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 59,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Outdoorchef Rygechips rødvin - 14.523.16 - Rygechips fra Spanien de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659,96 kr19,04 kr (24%)
10. apr. 202679 kr15,8 kr (25%)
30. mar. 202663,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret