Gå til hovedindhold

B&W Outdoor Cases OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD

B&W Outdoor CasesVærktøjskasserEAN: 4031541703200
Pris fra 528 krtil 688,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 1000 - Hårdt hylster - polypropylen - sort
528 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 1000 - Hårdt hylster - polypropylen - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompakt
Farve: 12
Artikel nr.: 1000/B/RPD
EAN: 4031541703200
Varenr.: 2060991
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD
-4%568,15 kr
Før 592,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD billede

Produktinformation

Disse modstandsdygtige rejsekufferter er specielt konstrueret til at klare de mest udfordrende og ekstreme miljøer, hvilket gør dem perfekte til eventyrlystne sjæle, der bevæger sig overalt på kloden. Med en imponerende temperaturkapacitet, der spænder fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541703200
Varenr.: 56113
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
-9%688,95 kr
Før 757,02 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
-9%688,95 kr
Før 757,02 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
688,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
2Globaltools.dk568,15 kr568,15 krKøb
3Outmore.dk688,95 kr688,95 krKøb
4MAXiPRO688,95 kr688,95 krKøb
5Rygsaeksalg.dk688,95 kr688,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD i 182 dage. Laveste pris i perioden er 401 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 757,02 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 542 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/B/RPD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026528 kr40,15 kr (7%)
1. jun. 2026568,15 kr40,15 kr (8%)
30. maj 2026528 kr40,15 kr (7%)
28. maj 2026568,15 kr40,15 kr (8%)
24. maj 2026528 kr40,15 kr (7%)
23. maj 2026568,15 kr40,15 kr (8%)
21. maj 2026528 kr40,15 kr (7%)
20. maj 2026568,15 kr40,15 kr (8%)
19. maj 2026528 kr40,15 kr (7%)
18. maj 2026568,15 kr40,15 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret