Gå til hovedindhold

B&W International OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI

B&W InternationalVærktøjskasserEAN: 4031541703002
Pris fra 1.089 krtil 2.317,04 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.228,04 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1089 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 5000 - Hårdt hylster - polypropylen - sort
1.089 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 5000 - Hårdt hylster - polypropylen - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Værktøjskuffert & værktøjssæt
Farve: 4
Artikel nr.: 5000/B/SI
EAN: 4031541703002
Varenr.: 2061744
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Type 5000 Black
1.106 kr
Til butik
B&W International Type 5000 Black billede

Produktinformation

Hard case holder professionelt fotoudstyr sikkert med en polypropylenramme, IP67-forsegling og forudskårne skumrum til kameraer, objektiver og tilbehør. Designet til krævende rejser, BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 BLK SI (PRE-CUT FOAM) kombinerer kraftig beskyttelse med trykudligningsventil og handskervenlige håndtag. IP67-certificeret modstand mod støv og vand Automatisk trykudligningsventil til højdeændringer Polypropylen yderramme tåler -30° til +80° C Gummibelagte håndtag og stabelbart profil til stabil transport To låseøjer til sikker hængelåsmontering Robust konstruktion og gennemtænkte funktioner holder essentielt udstyr klar til enhver optagelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 5000/B/SI
EAN: 4031541703002
Varenr.: 2505453
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI
-4%1.723,63 kr
Før 1.797,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI billede

Produktinformation

Disse avancerede kufferter er skabt til at yde topprotektion i hårde miljøer. De er fremstillet til at være ekstremt robuste og pålidelige, og er konstrueret til effektivt at kunne håndtere temperaturudsving fra iskolde -40 °C til brændende +80 °C. Dette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541703002
Varenr.: 56128
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
2.317,04 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
2.317,04 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
2.317,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.089 kr1.089 krKøb
2Proshop DK1.106 kr1.106 krKøb
3Globaltools.dk1.723,63 kr1.723,63 krKøb
4Outmore.dk2.317,04 kr2.317,04 krKøb
5MAXiPRO2.317,04 kr2.317,04 krKøb
6Rygsaeksalg.dk2.317,04 kr2.317,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.089 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.317,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.332 kr.

Den nuværende pris på 1.089 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 430x300x170 mm Volume: 22,1 L Model: 5000/B/SI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.089 kr17 kr (2%)
30. maj 20261.106 kr33 kr (3%)
22. maj 20261.139 kr584,63 kr (34%)
2. maj 20261.723,63 kr362,32 kr (17%)
1. maj 20262.085,95 kr362,32 kr (21%)
23. apr. 20261.723,63 kr617,63 kr (56%)
17. apr. 20261.106 kr23 kr (2%)
16. apr. 20261.129 kr594,63 kr (34%)
15. apr. 20261.723,63 kr593,63 kr (53%)
14. apr. 20261.130 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret