Gå til hovedindhold

B&W International OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD

B&W InternationalRedskaberEAN: 4031541703477
Pris fra 1.555 krtil 2.596,23 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.041,23 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.553 kr 7. mar.

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1555 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
B&W outdoor.case Type 6000 Hårdt hylster Gul Polypropylen
1.555 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 6000 Hårdt hylster Gul Polypropylen billede

Produktinformation

B&W outdoor.case Type 6000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6000/Y/RPD
EAN: 4031541703477
Varenr.: 988239887
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 6000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul
1.631 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Type 6000 Yellow
1.631 kr
Til butik
B&W International Type 6000 Yellow billede

Produktinformation

Hårdt etui leverer IP67-klassificeret støv- og vandtæt beskyttelse, et polypropylenhylster og automatisk trykudligning, der sikrer ekspeditionsudstyr. Det B&W Outdoor Cases Type 6000 / Yellow (divider system) inkluderer polstrede skillevægge, gummigreb, et stablingsvenligt design og låseøjer for at holde kameraer, optik og instrumenter sikre på krævende ture. Indeholder polstret skillevægsopstilling til organiseret opbevaring. IP67-certificeringen sikrer støv- og vandmodstand. Automatisk trykudligningsventil afbalancerer det indre tryk. Polypropylenramme modstår slag og understøtter følsomt udstyr. Fungerer fra −30° til +80° C i ekstreme omgivelser. Gummibelagte håndtag og stablingsvenligt profil med låseøjer. Pålidelig beskyttelse holder følsomt udstyr klar til enhver udendørs mission.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 6000/Y/RPD
EAN: 4031541703477
Varenr.: 2505460
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD
-4%2.596,23 kr
Før 2.707,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.555 kr1.555 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.631 kr1.631 krKøb
3Proshop DK1.631 kr1.631 krKøb
4Globaltools.dk2.596,23 kr2.596,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.550 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.798 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.596 kr.

Den nuværende pris på 1.555 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 475x350x200 mm Volume: 32,6 L Model: 6000/Y/RPD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.555 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.558 kr73 kr (4%)
21. maj 20261.631 kr167 kr (9%)
12. maj 20261.798 kr167 kr (10%)
11. maj 20261.631 kr77 kr (5%)
7. maj 20261.554 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.555 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.554 kr89 kr (5%)
15. apr. 20261.643 kr89 kr (6%)
21. mar. 20261.554 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret