Gå til hovedindhold

Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160273
Pris fra 52,95 krtil 59,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 25. maj

Sammenlign priser på Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Passage Cutlery Set - [3 Piece] - Blue Aqua Sea Blue - Bestik
-12%52,95 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea To Summit Passage Cutlery Set - [3 Piece] - Blue Aqua Sea Blue - Bestik billede

Produktspecifikationer

Kategori: Bestik
EAN: 9327868160273
Varenr.: 9327868160273
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Passage Cutlery Set - [3 Piece] - Blue Aqua Sea Blue - Bestik
-12%52,95 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Passage Cutlery Set - [3 Piece] - Blue Aqua Sea Blue - Bestik
52,95 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue
59 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Passage Cutlery Set (3 Piece) (Blå (BLUE))
59 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Passage Cutlery Set Aqua Sea Blue
59,95 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Passage Bestiksæt Aqua Sea
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outmore.dk52,95 kr52,95 krKøb
2MAXiPRO52,95 kr52,95 krKøb
3Koeletaske.dk52,95 kr52,95 krKøb
4Wolf Tactical59 kr59 krKøb
5Friluftsland.dk59 kr59 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk59,95 kr59,95 krKøb
7Outdoor i Centrum59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue

PriceData har fulgt prisen på Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue i 178 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 52,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Outdoor bestiksæt - Passage Cutlery Set - Sea to Summit - Blue Aqua Sea Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202652,95 kr5,95 kr (13%)
25. maj 202647 kr5,95 kr (11%)
24. maj 202652,95 kr5,95 kr (13%)
20. maj 202647 kr12 kr (20%)
29. apr. 202659 kr4,05 kr (7%)
13. apr. 202654,95 kr4,05 kr (7%)
8. apr. 202659 kr
7. apr. 202659,95 kr
31. mar. 202659 kr6,05 kr (11%)
16. mar. 202652,95 kr6,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret