Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6

Pris fra 170 krtil 191 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 25. apr.

Sammenlign priser på OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6
170 kr
Til butik
OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 billede

Produktinformation

OtterBox Thin Flex Series - Flipomslag til mobiltelefon - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - sort - for Samsung Galaxy Z Fold6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95809
EAN: 0840304766260
Varenr.: 1002330854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Thin Flex Samsung Galaxy Z Fold6 - black
191 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK170 kr170 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Fold6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026170 kr2 kr (1%)
24. maj 2026172 kr2 kr (1%)
23. maj 2026170 kr2 kr (1%)
22. maj 2026172 kr2 kr (1%)
17. maj 2026170 kr21 kr (11%)
14. maj 2026191 kr29 kr (18%)
25. apr. 2026162 kr21 kr (11%)
24. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026184 kr185 kr (50%)
27. jan. 2026369 kr26 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret