Gå til hovedindhold

Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840304766338
Pris fra 162 krtil 231 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Flip6
162 kr
Til butik
OtterBox Thin Flex Series Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy Z Flip6 billede

Produktinformation

OtterBox Thin Flex Series - Flipomslag til mobiltelefon - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - sort - for Samsung Galaxy Z Flip6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95816
EAN: 0840304766338
Varenr.: 1002330857
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip6 - black
183 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort billede

Produktinformation

Slankt design på 38 g gør Galaxy Z Flip6 og Z Flip7 FE lommevenlige MIL-STD-810G-klassificeret beskyttelse med TPE-kanter til at absorbere daglige tab PC-bagside, der modstår ridser, udskæringer bevarer Galaxy Z Flip6 og Z Flip7 FE Fungerer med trådløse Qi-opladere, oplad Galaxy Z Flip6 og Z Flip7 FE Fremstillet af 50 % genanvendt plast for holdbar beskyttelse og mindre affald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Tasker & Covers
Artikel nr.: 77-95816
EAN: 0840304766338
Varenr.: 5020062069

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK183 kr222 krKøb
3Dustin DK231 kr317,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort

PriceData har fulgt prisen på Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Otterbox Thin Flex Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip7 Fe Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026162 kr1 kr (1%)
25. maj 2026163 kr9 kr (5%)
6. maj 2026172 kr20 kr (10%)
2. maj 2026192 kr39 kr (17%)
1. maj 2026231 kr39 kr (20%)
29. apr. 2026192 kr20 kr (12%)
17. apr. 2026172 kr43 kr (20%)
16. apr. 2026215 kr23 kr (12%)
15. apr. 2026192 kr20 kr (12%)
14. apr. 2026172 kr20 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret