Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+

Pris fra 182 krtil 210 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+
182 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series Clear - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonatlag, syntetisk gummi - klar - for Samsung Galaxy S26+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-99971
EAN: 0840434746903
Varenr.: 1003961681
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry Clear Magnetskal til Galaxy S26+ - Transparent
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Clear Magnetskal til Galaxy S26+ - Transparent billede

Produktinformation

Få gennemsigtig beskyttelse til din Samsung Galaxy S26+ uden at skjule designet med Otterbox Symmetry Clear Magnetskal. Coveret passer tæt om telefonen og er klar til hverdagsbrug. Det transparente magnetskal opfylder MIL-STD-810G militærstandard og er fremstillet af mindst 40% genanvendt materiale – et mere ansvarligt valg uden at gå på kompromis med beskyttelsen. Magnetisk klar til trådløs opladning Med indbyggede magneter hjælper coveret med justering mod trådløse opladere, så du kan oplade din Samsung Galaxy S26+ uden at tage coveret af. Det gør opladning i hverdagen mere enkel, fordi telefonen bare skal lægges på opladeren. Gennemtænkt beskyttelse af skærm og kamera Forhøjede kanter omkring skærm og kamera hjælper med at holde glasfladerne fri af bordplader og andre overflader. Det betyder, at telefonen ligger mere trygt, når du lægger den fra dig. Integrerede fastgørelsespunkter gør det muligt at sætte snore eller vedhæng fast på coveret, hvis du gerne vil have ekstra greb eller bære telefonen på håndleddet. I pakken: Otterbox Symmetry Clear Magnetskal til Samsung Galaxy S26+.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: 12227907
EAN: 0840434746903
Varenr.: 24907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Series Clear - back cover for mobile phone
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2Av-Cables DK199 kr199 krKøb
3Proshop DK210 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ i 68 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S26+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026182 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026183 kr16 kr (8%)
9. apr. 2026199 kr8 kr (4%)
3. apr. 2026207 kr8 kr (4%)
2. apr. 2026199 kr8 kr (4%)
29. mar. 2026207 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret