Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840304784509
Pris fra 172 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 6. mar.

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+
172 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Series Clear - Bagsidecover til mobiltelefon - med magneter - polykarbonatlag, termoplastisk elastomer (TPE) - klar - for Samsung Galaxy S25+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-97464
EAN: 0840304784509
Varenr.: 1003051929
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Symmetry for Galaxy S25 Plus - Klar
199 kr
Til butik
Otterbox Symmetry for Galaxy S25 Plus - Klar billede

Produktinformation

Otterbox Symmetry for Galaxy S25 Plus - Klar holder telefonen beskyttet uden at skjule dens design. Coveret kombinerer et hårdt polykarbonat ydre med et eftergivende gummikant, og det er militærklassificeret samt DROP+ certificeret for et højt beskyttelsesniveau. Ekstra fokus på skærm og kamera Forhøjede kanter omkring både skærm og kamera mindsker risikoen for ridser, når telefonen ligger med skærmen eller bagsiden nedad. Det gør coveret særligt praktisk i hverdagen, hvor telefonen ofte ryger på bordet, i lommen eller i tasken. Trådløs opladning og antibakteriel overflade Coveret er kompatibelt med trådløs opladning, så du kan lade din Samsung Galaxy S25 Plus op uden at tage coveret af. Overfladen har desuden en antibakteriel belægning. I pakken: Otterbox Symmetry for Galaxy S25 Plus - Klar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy S-serien
Artikel nr.: 77-97464
EAN: 0840304784509
Varenr.: 66505
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Clear Magnets Samsung Galaxy S25+ clear
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK172 kr172 krKøb
2Av-Cables DK199 kr199 krKøb
3Proshop DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ i 153 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 28% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for OtterBox Symmetry Series Clear Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy S25+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026172 kr20 kr (10%)
30. maj 2026192 kr29 kr (18%)
16. apr. 2026163 kr8 kr (5%)
14. apr. 2026155 kr33 kr (27%)
10. apr. 2026122 kr14 kr (13%)
6. mar. 2026108 kr9 kr (9%)
28. feb. 202699 kr8 kr (7%)
2. feb. 2026107 kr3 kr (3%)
3. jan. 2026104 kr9 kr (8%)
2. jan. 2026113 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret