Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16

Pris fra 499 krtil 521 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16
499 kr
Til butik
OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

OtterBox FRĒ - Beskyttende vandtæt etui til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk elastomer (TPE), polykarbonatlag - sort - for Apple iPhone 16

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-96144
EAN: 0840304769681
Varenr.: 1002536962
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Frē Series Magsafe Iphone 16 Sort
499 kr
Til butik
Otterbox Frē Series Magsafe Iphone 16 Sort billede

Produktinformation

Kompatibel med iPhone 16, kan fastgøres til MagSafe og understøtter trådløs opladning IP68-klassificeret, vandtæt ned til 2 m i 1 time, forseglet skærmdæksel inkluderet Opfylder MIL-STD-810G, bestået 5 militære faldtests Berøringsfølsomme silikoneknapper fungerer sammen med Apples visuelle intelligens Fremstillet af 55 % genbrugsplast, med indbyggede fæstepunkter til stropper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: 77-96144
EAN: 0840304769681
Varenr.: 5020036276
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Fre MagSafe Apple iPhone 16 - black
-7%521 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK499 kr499 krKøb
2Dustin DK499 kr585,25 krKøb
3Proshop DK521 kr560 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 535 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026499 kr1 kr (0%)
23. maj 2026500 kr2 kr (0%)
22. maj 2026502 kr2 kr (0%)
9. maj 2026500 kr29 kr (5%)
7. maj 2026529 kr29 kr (6%)
2. maj 2026500 kr1 kr (0%)
1. maj 2026499 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026500 kr29 kr (5%)
18. apr. 2026529 kr27 kr (5%)
17. apr. 2026556 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret