Gå til hovedindhold

Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort

OtterboxMobiltelefon – coversEAN: 0840304738014
Pris fra 499 krtil 559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 15
499 kr
Til butik
OtterBox FRE Beskyttende vandtæt etui Sort Apple iPhone 15 billede

Produktinformation

OtterBox FRĒ - Beskyttende vandtæt etui til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - sort - for Apple iPhone 15

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-93438
EAN: 0840304738014
Varenr.: 1001364449
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Fre MagSafe Apple iPhone 15 - black
508 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort
-0%511 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort billede

Produktinformation

IP68, vandtæt ned til 2 m, beskytter iPhone 15 ved våd brug eller ved nedsænkning Indbygget skærmbeskyttelse beskytter displayet, ingen ekstra beskyttelse nødvendig Opfylder MIL-STD-810G, absorberer stød og beskytter iPhone 15 ved fald Kompatibel med MagSafe, klikker fast på MagSafe-tilbehør og understøtter trådløs opladning Fremstillet af genanvendt plast, reducerer coverets miljøaftryk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: 77-93438
EAN: 0840304738014
Varenr.: 5020034319
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Fre mobilcover til iPhone 15
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK499 kr499 krKøb
2Proshop DK508 kr547 krKøb
3Dustin DK511 kr597,25 krKøb
4Av-Cables DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort

PriceData har fulgt prisen på Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 524 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Otterbox Frē Mobiltelefon Etui 15,5 Cm (6.1 tommer) Cover Sort Iphone 15 Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026499 kr1 kr (0%)
23. maj 2026500 kr2 kr (0%)
22. maj 2026502 kr2 kr (0%)
10. maj 2026500 kr11 kr (2%)
7. maj 2026511 kr11 kr (2%)
2. maj 2026500 kr1 kr (0%)
1. maj 2026499 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026500 kr8 kr (2%)
24. apr. 2026508 kr48 kr (9%)
9. apr. 2026556 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret