Gå til hovedindhold

OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack

Pris fra 494 krtil 699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 2. apr.

Sammenlign priser på OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 494 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Defender Series Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Sort
494 kr
Til butik
Otterbox Defender Series Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Sort billede

Produktinformation

Stødsikkert design beskytter tabletten mod hverdagens uheld Indbygget skærmbeskytter og støvafvisende tætningslister beskytter displayet Stativ med fire positioner til skrivning, visning, portræt og landskab Penløkke holder stylussen sikkert for hurtig adgang Passer til iPad 10. og 11. gen, understøtter skærme op til 10.9 in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers
Artikel nr.: 77-89955
EAN: 0840262399692
Varenr.: 5011310982
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OtterBox Defender til iPad 11./10. gen - sort (Pro Pack)
559 kr
Til butik
OtterBox Defender til iPad 11./10. gen - sort (Pro Pack) billede

Produktinformation

Robust tablet etui til hverdag og arbejdeOtterBox Defender er et solidt beskyttelsescover til iPad 11./10. generation i klassisk sort. Det er skabt til dig, der bruger din tablet overalt - hjemme, i skolen eller på farten - og vil have pålidelig beskyttelse mod hverdagens knubs. Den robuste konstruktion omslutter kanter og hjørner og hjælper med at holde din skærm og kabinet pænt i længere tid.Designet til intensiv brugCoveret har et råt, gribefast ydre og en præcis udskæring ved kameraet, så du kan tage billeder uden at fjerne etuiet. Med sit mørke, ensartede look passer det til både professionel brug og familieliv, og det er et oplagt valg til dig, der vil have stødsikker tabletbeskyttelse uden at gå på kompromis med et stilrent udtryk.Kompatibilitet: iPad 11./10. generationFarve: SortSerie: DefenderPakketype: Pro PackUdskæring til kamera: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 0.12g
EAN: 0840262399692
Varenr.: 2102124
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OtterBox Defender til iPad 11./10. gen - sort (Pro Pack)
579 kr
Til butik
OtterBox Defender til iPad 11./10. gen - sort (Pro Pack) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 0.12g
EAN: 0840262399692
Varenr.: 2102124
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack
598 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OtterBox iPad (2022) Defender ProPack Cover (sort)
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK494 kr580,25 krKøb
2Boligcenter DK559 kr559 krKøb
3Vivas DK579 kr658 krKøb
4Proshop DK598 kr637 krKøb
5Komplett DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack i 182 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 494 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for OtterBox Defender Apple iPad (A16/10th gen) black - ProPack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026494 kr37 kr (8%)
26. maj 2026457 kr5 kr (1%)
25. maj 2026452 kr9 kr (2%)
24. maj 2026443 kr4 kr (1%)
22. maj 2026447 kr5 kr (1%)
20. maj 2026442 kr4 kr (1%)
18. maj 2026446 kr5 kr (1%)
17. maj 2026441 kr3 kr (1%)
15. maj 2026444 kr4 kr (1%)
14. maj 2026448 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret