Gå til hovedindhold

OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2)

Pris fra 442 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 442 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2)
442 kr
Til butik
OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) billede

Produktinformation

OtterBox Defender Series - Bagsidecover til tablet - grov - polykarbonat, termoplastisk elastomer (TPE) - sort - 11" - for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95220
EAN: 0840304758647
Varenr.: 1002199335
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Beskyttelsesetui til iPad Air 11"
499 kr
Til butik
Otterbox Beskyttelsesetui til iPad Air 11" billede

Produktinformation

Otterbox beskyttelsesetuiet til iPad Air 11 tommer er bygget op i tre lag med hård plast som ydre materiale, så din iPad får et solidt skjold i hverdagen. Etuiet passer til dig, der bruger din iPad Air 11 tommer dagligt og gerne vil mindske risikoen for faldskader. Den indbyggede skærmbeskyttelse giver et ekstra lag foran skærmen og hjælper med at holde den fri for ridser og skærmskader. Tre lag omkring din iPad Air 11 tommer Med en tre-lags konstruktion får både bagside og kanter mere beskyttelse mod stød og slag. Den hårde plast gør etuiet velegnet til situationer, hvor din iPad ofte er med på farten eller bruges af flere personer. Indbygget skærmbeskyttelse og stander Skærmbeskyttelsen sidder integreret i etuiet og beskytter skærmen uden at du skal montere et separat produkt. Den indbyggede stander giver dig mulighed for at stille din iPad Air 11 tommer op, når du vil se video, læse eller arbejde ved et bord.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: iPad cover
Artikel nr.: 77-95220
EAN: 0840304758647
Varenr.: 66076
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Defender Apple iPad Air 11" (M3/M2/5th/4th gen) - black
504 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OtterBox Defender cover til iPad Air 11" (M4/M3/M2) - sort
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OtterBox Defender cover til iPad Air 11" (M4/M3/M2) - sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK442 kr442 krKøb
2Av-Cables DK499 kr499 krKøb
3Proshop DK504 kr543 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2)

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 442 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 442 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for OtterBox Defender Series Beskyttelsescover Sort Apple 11-inch iPad Air (M2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026442 kr3 kr (1%)
28. maj 2026445 kr4 kr (1%)
26. maj 2026449 kr5 kr (1%)
23. maj 2026444 kr4 kr (1%)
22. maj 2026448 kr5 kr (1%)
20. maj 2026443 kr4 kr (1%)
18. maj 2026447 kr5 kr (1%)
17. maj 2026442 kr3 kr (1%)
16. maj 2026445 kr4 kr (1%)
15. maj 2026449 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret