Gå til hovedindhold

OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A

OTLElektronikEAN: 5055371629195
Pris fra 148 krtil 229,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 81,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 13. maj

Sammenlign priser på OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OTL Sonic the Hedgehog PopSing LED Karaoke Microphone
148 kr
Til butik
OTL Sonic the Hedgehog PopSing LED Karaoke Microphone billede

Produktinformation

OTL Technologies SH1207 mikrofon Flerfarvet Karaoke mikrofon

Produktspecifikationer

Mærke: OTL
Kategori: Mikrofon
Artikel nr.: SH1207
EAN: 5055371629195
Varenr.: 3259526
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SONIC the Hedgehog Karaoke Mic
150 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OTL Technologies SH1207 Mikrofon Trådløs Flerfarvet
200 kr
Til butik
OTL Technologies SH1207 Mikrofon Trådløs Flerfarvet billede

Produktinformation

OTL Technologies SH1207. Type: Karaoke mikrofon. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, USB-stik type: USB Type-C. Produktfarve: Flerfarvet, Højttalereffekt: 5 W. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Kabler inkluderet: USB Type-C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OTL
Artikel nr.: SH1207
EAN: 5055371629195
Varenr.: 1002359263
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sonic Karaoke Mikrofon PopSing SONIC the Hedgehog
-25%208 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A
229 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OTL Mikrofon - Sonic The Hedgehog - LED - Karaoke Wireless - Blå
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK148 kr187 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
3CompuMail DK200 kr200 krKøb
4Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
5InkClub DK229 kr229 krKøb
6Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for OTL Technologies SONIC the Hedgehog Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629195 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026148 kr1 kr (1%)
13. maj 2026147 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026148 kr9 kr (6%)
23. jan. 2026157 kr1 kr (1%)
21. jan. 2026158 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026159 kr1 kr (1%)
15. jan. 2026160 kr9,95 kr (6%)
24. dec. 2025169,95 kr
21. dec. 2025170 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025171 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret