Gå til hovedindhold

OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A

OTLElektronikEAN: 5055371629140
Pris fra 175 krtil 229,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 54,95 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing BLUEY
-37%175 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing BLUEY billede

Produktinformation

Disse 2-i-1 karaokemikrofoner til børn fungerer også som mikrofon og Bluetooth-højttaler. Med sjove lys- og lydeffekter. Klar og høj lyd i høj kvalitet, Indbygget genopladeligt batteri med høj kapacitet, Op til 5 timers spilletid, Disse mikrofoner har børns yndlingsfigurer med LED-farveskiftende baggrundsbelysning på forsiden af højttaleren og stemmeskiftende funktioner for endnu mere sjov end nogensinde!, De er kompatible med alle enheder inklusive smartphones, tablets, computere og bærbare computere. De har også et USB-stik, der giver dig mulighed for at afspille musik fra en USB-stick. PopSing LED-mikrofonen leveres med et USB Type C-opladningskabel og en instruktionsbog. Specifikationer, Højttalerudgang: 5W, Højttalerenhed: 50 mm, Frekvensområde: 40 Hz – 18K Hz, Rumklangstilstand: Echo s, Strømforsyning: indbygget Li-ion batteri, Batterikapacitet: 1200 mAh.

Produktspecifikationer

Mærke: BLUEY
Kategori: Håndholdte mikrofoner
EAN: 5055371629140
Varenr.: C71393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OTL Bluey PopSing LED Karaoke Microphone
199 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bluey Karaoke Mikrofon
-8%229 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A
229 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OTL Mikrofon - BLUEY - LED - Wireless Karaoke - Blå
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK175 kr224 krKøb
2Proshop DK199 kr238 krKøb
3Eurotoys229 kr229 krKøb
4InkClub DK229 kr229 krKøb
5Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for OTL Technologies BLUEY Karaoke Mikrofon PopSing, LED 5055371629140 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026175 kr4,95 kr (3%)
27. mar. 2026179,95 kr5,05 kr (3%)
26. mar. 2026185 kr5,05 kr (3%)
14. mar. 2026179,95 kr31,95 kr (22%)
27. feb. 2026148 kr7 kr (5%)
26. feb. 2026155 kr14,95 kr (9%)
14. feb. 2026169,95 kr15,05 kr (8%)
13. feb. 2026185 kr15,05 kr (9%)
5. feb. 2026169,95 kr15,05 kr (8%)
4. feb. 2026185 kr15,05 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret