Gå til hovedindhold

Dymo Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A

DymoHovedtelefonerEAN: 0071701184887
Pris fra 151 krtil 429 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Rhino fleksibel nylon | 12mm x 3,5m | sort på hvid
151 kr
Til butik
DYMO Rhino fleksibel nylon | 12mm x 3,5m | sort på hvid billede

Produktinformation

Til etiketmærkning af ledninger, kabler og buede overflader. Fleksible nylonetiketter der former sig efter og klæber effektivt til ledninger, kabler, buede og strukturerede overflader. Rivefast materiale, som modstår beskadigelse, når det trækkes igennem snævre passager eller kanaler.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 18488
EAN: 0071701184887
Varenr.: 2449355
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO IND Fleksibel mærkattape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r) 18488
168 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMO Rhino industri tape fleksibel nylon sort på hvid 12mmx3,5m
199,13 kr
Til butik
DYMO Rhino industri tape fleksibel nylon sort på hvid 12mmx3,5m billede

Produktinformation

DYMO Rhino industri tape fleksibel nylon sort på hvid 12mm x 3,5m. DYMO Rhino fleksible nylonetiketter er specifikt designet til buede overflader og mærkning af ledninger og kabler, og etiketterne sidder godt fast på ledninger, kabler, buede og strukturer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Kabler
EAN: 0071701184887
Varenr.: 15843348742479
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rhino flex nylontape 12mm hvid
217,5 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Rhinopro Fleksibel Nylon 12mm Sort/hvid
224 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape Rhino 12mm Nylon Flex Sort/hvid 18488
-15%254,69 kr
Før 299,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A
265 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO Rhino Professional, mærkbar fleksibel nylontape, 12 mm, sort tek
275 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dymo RHINO Flexibel Nylon
-2%294,88 kr
Før 300,36 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO RHINO TAPE NYLON 12MM/3.5M
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK151 kr190 krKøb
2CompuMail DK168 kr168 krKøb
3EL-GROSSISTEN199,13 kr199,13 krKøb
4MaintainIt217,5 kr217,5 krKøb
5Dustin DK224 kr310,25 krKøb
6Hertels Boresko254,69 kr254,69 krKøb
7InkClub DK265 kr265 krKøb
8Teknikproffset DK275 kr324 krKøb
9RedOffice Konpap294,88 kr294,88 krKøb
10Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Other Tape Rhino flex nylon 12mm sort på hvid 71701184887 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026151 kr4 kr (3%)
2. maj 2026147 kr4 kr (3%)
15. apr. 2026151 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026149 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026151 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026149 kr2 kr (1%)
19. mar. 2026151 kr4 kr (3%)
17. mar. 2026147 kr6 kr (4%)
14. mar. 2026153 kr8 kr (6%)
10. mar. 2026145 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret