Gå til hovedindhold

Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+)

OsramElpærerEAN: 4058075809406
Pris fra 53 krtil 112 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 17. maj

Sammenlign priser på Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
53 kr
Til butik
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W billede

Produktinformation

LED dekorationspære, filament Ledvance LED pæren er en del af Vintage 1906 serien af flotte dekorationspærer. De er fremstillet som et LED filament, der ligner de gammeldags halogenpærer med glødetråd. Filamentet er spiralformet og giver en flot lysspredn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Pærer
Farve: gold
Størrelse: 168 mm x 124 mm
EAN: 4058075809406
Varenr.: 5657022986
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære Vintage 1906 Globe G125 7W/824 (51W) Guld E27
54 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
58 kr
Til butik
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Pærer
Farve: gold
Størrelse: 168 mm x 124 mm
EAN: 4058075809406
Varenr.: 5657022986
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
59 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OSRAM LED pære E27 7W 2400K 650 lumen Osram vintage 4058075809406 Modsvarer: N/A
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+)
59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Vintage 1906 E27 globepære, 2400K, 6,5W
-10%62 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OSRAM Vintage 1906 LED Globe 7W/825 (55W) E27 guld
90,18 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM Vintage 1906 LED LED-filament-lyspære 7W E 650lumen 2400K Varmt hvidt lys
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl53 kr53 krKøb
2Proshop DK54 kr93 krKøb
3Greenline58 kr58 krKøb
4LampeGuru.dk59 kr59 krKøb
5LavprisVVS59 kr59 krKøb
6LavprisVærktøj59 kr59 krKøb
7InkClub DK59 kr59 krKøb
8Elvvs.dk59 kr59 krKøb
9BilligVVS DK62 kr62 krKøb
10EL-NETSALG90,18 kr90,18 krKøb
11CompuMail DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+)

PriceData har fulgt prisen på Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Osram Vintage 1906 LED Globepære E27 825 7W (7W=51W) 650 lumen Guld - ikke dæmpbar (A+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202653 kr1 kr (2%)
18. maj 202654 kr11 kr (26%)
17. maj 202643 kr1 kr (2%)
16. maj 202644 kr1 kr (2%)
15. maj 202645 kr1 kr (2%)
14. maj 202646 kr1 kr (2%)
13. maj 202647 kr1 kr (2%)
12. maj 202648 kr2 kr (4%)
11. maj 202650 kr6 kr (11%)
9. apr. 202656 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret