Gå til hovedindhold

Ledvance Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm

LedvanceLamperEAN: 4058075617940
Pris fra 125 krtil 267 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE Surface Circular 350mm 1440lm 18W 830 IP44
-13%125 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEDVANCE Surface Circular 350mm 1440lm 18W 830 IP44 billede

Produktinformation

LEDVANCE Surface Circular 350mm 1440lm 18W 830 IP44 Produkt beskrivelse: LEDVANCE Surface Circular familien består af plafond-armaturer i tre forskellige wattager (13/18W/24W) og i to farvetemperaturer (3000K og 4000K). Armaturerne er i kapslingsklasse IP44 og har en lumenpakke på op til 1920 lm og op til 80 lm/W. Disse LED væg- og loftarmaturer er udstyret med et bagplade i aluminium og en PMMA diffuser i meget høj kvalitet, som ikke gulner over tid. Lysfordelingen er meget ensartet og installationen er enkel. Fås med og uden HF bevægelses- og dagslyssensor. Spredningsvinklen er på 120° med en levetid på 30.000 timer (L70) og 3 års produktgaranti. Armaturet er desuden godkendt til brug i fælles adgangsveje. Tekniske specifikationer: Højde (mm): 115Effekt (W): 18Levetid (timer): 30000Armaturhus, materiale: Stål...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 4058075617940
EAN: 4058075617940
Varenr.: 3254066
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm
-6%134 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm billede

Produktinformation

Ledvance Surface Circular serien af plafonder er serie af høj kvalitet. Serien er en væg/loft plafond hvor armaturhuset er lavet af aluminium mens skærmen er af PMMA. PMMA en er i meget høj kvalitet og gulner derfor ikke med tiden. Dens lysfordeling er me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 350 mm
EAN: 4058075617940
Varenr.: 5642010660
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm
149 kr
Til butik
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm billede

Produktinformation

"Plafond med fantastisk ydeevne til en overkommelig pris Denne plafond er en del af ""Value Class"" produkterne fra Ledvance. Med et Value Class produkt får du en produkt med en fantastisk ydeevne til en overkommelig pris. Som f.e

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 350 mm
EAN: 4058075617940
Varenr.: 5642010660
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SURFACE CIRKULAR 18W/1440LM/830 350MM
155,34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE 4058075617940
164 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Surface Cirkular 18W/1440Lm/830 350Mm
165,14 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Surface cirkular 18w/1440lm/830 350mm
170 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm
179 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Surface Circular plafond, 3000K, Ø35 cm
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm
267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK125 kr164 krKøb
2LavprisEl134 kr134 krKøb
3LampeGuru.dk149 kr149 krKøb
4EL-GROSSISTEN155,34 kr155,34 krKøb
5CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
6Billigelogvvs.dk165,14 kr165,14 krKøb
7MaintainIt170 kr170 krKøb
8BilligVVS DK179 kr179 krKøb
9Greenline189 kr189 krKøb
10CompuMail DK267 kr267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm

PriceData har fulgt prisen på Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Osram SURFACE CIRCULAR 350 18W 830 IP44 LED Wand/Deckenleuchte 3000K 1440lm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026125 kr1 kr (1%)
31. maj 2026126 kr1 kr (1%)
30. maj 2026127 kr1 kr (1%)
29. maj 2026128 kr1 kr (1%)
28. maj 2026129 kr1 kr (1%)
26. maj 2026130 kr1 kr (1%)
25. maj 2026131 kr1 kr (1%)
24. maj 2026132 kr1 kr (1%)
23. maj 2026133 kr1 kr (1%)
12. maj 2026134 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret