Gå til hovedindhold

OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K

OsramElpærerEAN: 4050300310282
Pris fra 15,16 krtil 77 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 61,84 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.16 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K
15,16 kr
Til butik
OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Gløde & Halogenpærer
Farve: 4
Artikel nr.: 4050300310282
EAN: 4050300310282
Varenr.: 1366944
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OSRAM Køleskabspære E14 15W 230v 4050300310282 Modsvarer: N/A
15,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Glødepære Special T/Ovn 15W E14
17 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Special T E14 parfumepære, 2700K, 15W
22 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Køleskabspære 15w E14 230v Klar, Parfumelampe
24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Parfumelampe 15w/827 230v e14 klar
26,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Special T E14 parfumepære, 2700K, 15W
-10%27 kr
Før 30 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Special T E14 parfumepære, 2700K, 15W
27 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Parfumelampe 15W/827 230V E14 Klar
28,93 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Special T E14 parfumepære, 2700K, 15W
32 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Parfumeprer 15W E14 klar - Osram
32,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Parfumelampe 15w 230v e14 klar
37,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM SPECIAL T/FRIDGE Strålende lyspære 15W G 90lumen 2700K
77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15,16 kr54,16 krKøb
2InkClub DK15,5 kr15,5 krKøb
3Proshop DK17 kr56 krKøb
4LavprisEl22 kr22 krKøb
5Elvvs.dk24 kr24 krKøb
6MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
7BilligVVS DK27 kr27 krKøb
8LavprisVVS27 kr27 krKøb
9Billigelogvvs.dk28,93 kr28,93 krKøb
10Greenline32 kr32 krKøb
11WATTOO.DK32,5 kr32,5 krKøb
12VVS.dk37,75 kr37,75 krKøb
13CompuMail DK77 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K i 179 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15,16 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for OSRAM SPECIAL T/FRIDGE - Strålende lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 15 W - klasse G - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202615,16 kr
28. mar. 202615,5 kr
24. mar. 202615,46 kr
23. mar. 202615,5 kr
19. mar. 202615,46 kr
18. mar. 202615,5 kr
16. mar. 202615,46 kr
15. mar. 202615,5 kr
14. mar. 202615,46 kr
13. mar. 202615,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret