Gå til hovedindhold

OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

OsramElpærerEAN: 4058075432963
Pris fra 40 krtil 120 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 13. mar.

Sammenlign priser på OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W
40 kr
Til butik
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W billede

Produktinformation

Ledvance T26 køleskabspærer - Kompakt og effektiv Ledvance T26 LED køleskabspærer er en energieffektiv erstatning for traditionelle lyskilder på op til 55W. Med et lavt energiforbrug på kun 6,5W og en varm farvetemperatur på 2700K sikrer disse pærer en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 80 mm x 25 mm
EAN: 4058075432963
Varenr.: 5657038899
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W
40 kr
Til butik
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W billede

Produktinformation

Ledvance T26 køleskabspærer Kompakt og effektiv Ledvance T26 LED køleskabspærer er en energieffektiv erstatning for traditionelle lyskilder på op til 55W. Med et lavt energiforbrug på kun 6,5W og en varm farvetemperatur på 2700K sikrer disse pærer en beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 80 mm x 25 mm
EAN: 4058075432963
Varenr.: 5657038899
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K
40 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W
45 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W
47 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED KØLESKABSPÆRE T26 6,5W/827 (55W) E14
48,84 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance E14 køleskabspære, 2700K, 6,5W
55 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære T26 6,5W/827 (55W) filament klar E14
59 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM SPECIAL LED-filament-lyspære 6.5W E 730lumen 2700K Varmt hvidt lys
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk40 kr40 krKøb
2LavprisEl40 kr40 krKøb
3CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
4BilligVVS DK45 kr45 krKøb
5Greenline47 kr47 krKøb
6EL-GROSSISTEN48,84 kr48,84 krKøb
7LavprisVVS55 kr55 krKøb
8Proshop DK59 kr98 krKøb
9CompuMail DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for OSRAM SPECIAL - LED-filament-lyspære - form: T26 - klar finish - E14 - 6.5 W (tilsvarende 55 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202640 kr1 kr (2%)
12. maj 202641 kr1 kr (3%)
29. mar. 202640 kr2 kr (5%)
13. mar. 202638 kr1 kr (3%)
7. mar. 202639 kr1 kr (3%)
6. mar. 202640 kr1 kr (2%)
5. mar. 202641 kr2 kr (5%)
4. mar. 202639 kr4 kr (11%)
3. mar. 202635 kr7 kr (25%)
2. mar. 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret