Gå til hovedindhold

Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk)

OsramBelysningEAN: 4062172399555
Pris fra 174 krtil 263 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 13. maj

Sammenlign priser på Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk)
174 kr
Til butik
Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Osram Night Breaker ® 220 +220%
EAN: 4062172399555
Varenr.: 3001408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Night Breaker 220 - H4 Bilpærer
180 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram Halogenpære 220 H4 Til Køretøj 2 Stk
229 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Osram Night Breaker 220 H4 - 2 Stk.
263 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KN-Auto.dk174 kr174 krKøb
2CS MEGASTORE DK180 kr219 krKøb
3CompuMail DK229 kr229 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge263 kr263 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk)

PriceData har fulgt prisen på Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Osram Night Breaker ® 220, H4 pærer +220% mere lys (2 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026174 kr2 kr (1%)
13. maj 2026172 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026174 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026180 kr6 kr (3%)
28. feb. 2026174 kr6 kr (3%)
27. feb. 2026180 kr6 kr (3%)
22. feb. 2026174 kr6 kr (3%)
21. feb. 2026180 kr6 kr (3%)
24. jan. 2026174 kr31 kr (15%)
20. jan. 2026205 kr25 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret