Gå til hovedindhold

Ledvance OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

LedvanceElpærerEAN: 4058075428461
Pris fra 33 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K
33 kr
Til butik
OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: E27 Pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 4058075428461
EAN: 4058075428461
Varenr.: 6498320
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære STAR Stick 9W/827 (75W) Mat E27
33 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledsstick75 10w/827 230vfr E27 Fs1 Osram
33 kr
Til butik
Ledsstick75 10w/827 230vfr E27 Fs1 Osram billede

Produktinformation

OSRAM LED Star Stick 10W 827 - E27 OSRAM LED Star Stick 10W er en kompakt og kraftfuld LED-pære, der erstatter traditionelle 75W glødepærer. Denne pære kombinerer energieffektivitet og høj lysstyrke med et moderne design, hvilket gør den ideel til både fu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Osram under oprettelse
EAN: 4058075428461
Varenr.: 2746700
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led stick 9w/827 (75w) mat
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED STICK 9W/827 (75W) MAT
41,44 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM LED STAR Stick LED-lyspære 10W E 1050lumen 2700K Varmt hvidt lys
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
2Proshop DK33 kr72 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN41,44 kr41,44 krKøb
6CompuMail DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K i 149 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 36,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for OSRAM LED STAR Stick - LED-lyspære - form: A67 - matteret finish - E27 - 9 W (tilsvarende 75 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202633 kr2 kr (6%)
30. mar. 202635 kr2 kr (6%)
24. mar. 202633 kr2,57 kr (7%)
23. mar. 202635,57 kr2,57 kr (8%)
20. mar. 202633 kr3,25 kr (9%)
19. mar. 202636,25 kr3,25 kr (10%)
2. mar. 202633 kr3,25 kr (9%)
1. mar. 202636,25 kr3,25 kr (10%)
21. feb. 202633 kr1 kr (3%)
9. jan. 202632 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret