Gå til hovedindhold

OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K

OsramElpærerEAN: 4008321945372
Pris fra 19 krtil 87 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (78% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Halopin Pro G9 stiftpære, 2800K, 60W
-14%19 kr
Før 22 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Halopin Pro G9 stiftpære, 2800K, 60W billede

Produktinformation

Halogenpære der kan dæmpes Ledvance Halopin Pro er en samling af halogenpærer, der udsender et strålende accentlys i varme nuancer. Stiftpæren er meget lille og passer derfor ind i mange nye installationer. Derudover er den godkendt til anvendelse i åbne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 51 x 14 mm
EAN: 4008321945372
Varenr.: 5650001629
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OSRAM Halogen Stiftpære ECO 60W G9 2800K 4008321945372 Modsvarer: N/A
19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Halogenpære Halopin Eco 60W 2800K G9
22 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K
23,43 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Halopin Pro G9 stiftpære, 2800K, 60W
27 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Halopin pro 60w g9 230v
27,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Halopin Pro G9 stiftpære, 2800K, 60W
29 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Halopin Pro 60W G9 230V
30,18 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Osram Halopin Eco G9 60w 230v klar stifthalogenpærer (60w erstatter 75w)
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
60W halogen stiftpære ECO G9
66 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
60W halogen stiftpære ECO G9
66 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram HALOPIN halogenlampe 60 W Varm hvid G9
87 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl19 kr19 krKøb
2InkClub DK19 kr19 krKøb
3Proshop DK22 kr61 krKøb
4CS MEGASTORE DK23,43 kr62,43 krKøb
5BilligVVS DK27 kr27 krKøb
6MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
7Greenline29 kr29 krKøb
8Billigelogvvs.dk30,18 kr30,18 krKøb
9Elvvs.dk35 kr35 krKøb
10EL-GROSSISTEN66 kr66 krKøb
11EL-NETSALG66 kr66 krKøb
12CompuMail DK87 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K i 154 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for OSRAM HALOPIN ECO - Halogen-lyspære - klar finish - G9 - 60 W - klasse G - varmt hvidt lys - 2800 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 202619 kr3 kr (14%)
6. feb. 202622 kr3 kr (16%)
2. feb. 202619 kr3 kr (14%)
1. feb. 202622 kr3 kr (16%)
16. jan. 202619 kr1,76 kr (8%)
15. jan. 202620,76 kr1,76 kr (9%)
11. jan. 202619 kr2 kr (10%)
10. jan. 202621 kr2 kr (11%)
2. jan. 202619 kr2 kr (10%)
1. jan. 202621 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret