Gå til hovedindhold

Ledvance Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram

LedvanceElpærerEAN: 4050300298917
Pris fra 39 krtil 118 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Osram DULUX L 55w 4320lm 3000K warm white 2G11
39 kr
Til butik
Osram DULUX L 55w 4320lm 3000K warm white 2G11 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning & Pære
EAN: 4050300298917
Varenr.: 4050300298917
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 55W, 3000K
51 kr
Til butik
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 55W, 3000K billede

Produktinformation

Kompaktrør fra Ledvance Ledvance DULUX er udelukkende for lamper med HF spole da de ikke har indbygget starter. Røret kan dæmpes. Velegnet til drift på elektroniske og konventionelle forkoblinger (ECG og CCG).

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 538 mm
EAN: 4050300298917
Varenr.: 5655046951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Fluorescerende pære Dulux L XT 55W/830 2G11
51 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux L kompaktrør, 2G11, 55W med 3000K
57 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 55W, 3000K
65 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 55W, 3000K
67 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram
67,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 55W, 3000K
75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram DULUX L Energiesparlampe 55W/830 2G11
118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix39 kr39 krKøb
2LavprisEl51 kr51 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4LavprisVærktøj57 kr57 krKøb
5BilligVVS DK65 kr65 krKøb
6Greenline67 kr67 krKøb
7WATTOO.DK67,5 kr67,5 krKøb
8LavprisVVS75 kr75 krKøb
9CompuMail DK118 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram

PriceData har fulgt prisen på Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram i 115 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kompaktlysstofrr DULUX L 55W / 830 / 4-pin - Osram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202639 kr6 kr (13%)
17. maj 202645 kr6 kr (15%)
3. maj 202639 kr12 kr (24%)
1. maj 202651 kr12 kr (31%)
16. apr. 202639 kr12 kr (24%)
15. apr. 202651 kr12 kr (31%)
9. mar. 202639 kr12 kr (24%)
8. mar. 202651 kr12 kr (31%)
26. feb. 202639 kr12 kr (24%)
25. feb. 202651 kr12 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret