Gå til hovedindhold

OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C

OSSanitetEAN: 5701273340224
Pris fra 324,65 krtil 475 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150,35 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324.65 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C
324,65 kr
Til butik
OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdshandsker
Farve: 1
Artikel nr.: 34711110
EAN: 5701273340224
Varenr.: 5089451
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
1st Vibra-X anti-vibra.handsker 11
-39%373,03 kr
Før 616,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1st Vibra-X anti-vibra.handsker 11 billede

Produktinformation

Denne innovative arbejdshandske er nøje udviklet med henblik på at tilbyde overlegen beskyttelse mod vibrationer i industrielle arbejdsmiljøer. Vibrationer fra maskiner og værktøjer kan forårsage langsigtede skader på nerver og muskler i hænderne, men med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Arbejdshandsker
EAN: 5701273340224
Varenr.: 356571
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
1ST Vibra-X antivibrationshandske Pro - 11 | Handsker | DISCOUNT | EN ISO 21420:2020
373,69 kr
Til butik
1ST Vibra-X antivibrationshandske Pro - 11 | Handsker | DISCOUNT | EN ISO 21420:2020 billede

Produktinformation

1ST Vibra-X antivibrationshandske Pro 1ST Vibra-X antivibrationshandske Pro er en førsteklasses antivibrationshandske designet til at yde optimal beskyttelse og komfort under arbejdet. Handsken er udstyret med en håndflade af Clarino materiale med silikon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Handsker
EAN: 5701273340224
Varenr.: 47198121230673
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
1st Vibra-X Handske med special-skum i håndfladen mod vibrationer str. 11
446,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
1st Vibra-X Handske med special-skum i håndfladen mod vibrationer str. 11
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK324,65 kr363,65 krKøb
2Globaltools.dk373,03 kr373,03 krKøb
3Sikkerhedsgiganten373,69 kr373,69 krKøb
4vvsfittings.dk446,25 kr446,25 krKøb
5Elvvs.dk475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C

PriceData har fulgt prisen på OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C i 164 dage. Laveste pris i perioden er 324,65 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 324,65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for OS vibrationshandske str. 11 - 1st Vibra-X, special-skum i håndfladen m/vibrationer, Cut C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026324,65 kr16,35 kr (5%)
22. maj 2026341 kr6 kr (2%)
11. maj 2026347 kr8 kr (2%)
9. maj 2026355 kr8 kr (2%)
1. maj 2026347 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026355 kr8 kr (2%)
15. apr. 2026347 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026348 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026353 kr4 kr (1%)
25. mar. 2026349 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret