Gå til hovedindhold

Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025

OrasSanitetEAN: 6414150066689
Pris fra 836 krtil 1.079 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 243 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 836 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Oras Ventura magnetventil til 8020/8025
836 kr
Til butik
Oras Ventura magnetventil til 8020/8025 billede

Produktinformation

Magnetventil til OrasVentura køkkenbatteri, model 8020 og 8025.

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Oras reservedele
EAN: 6414150066689
Varenr.: 745131784
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oras Ventura magnetventil til køkkenarmatur
893 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025
-10%1.079 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS836 kr836 krKøb
2Elvvs.dk893 kr893 krKøb
3BilligVVS DK1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025

PriceData har fulgt prisen på Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 791 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 836 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Oras Ventura køkkenbatteri magnetventil 8020/8025 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026836 kr57 kr (6%)
26. maj 2026893 kr57 kr (7%)
17. maj 2026836 kr57 kr (6%)
16. maj 2026893 kr57 kr (7%)
10. maj 2026836 kr57 kr (6%)
9. maj 2026893 kr57 kr (7%)
3. maj 2026836 kr93 kr (10%)
3. apr. 2026929 kr93 kr (11%)
18. mar. 2026836 kr263 kr (24%)
17. mar. 20261.099 kr263 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret