Gå til hovedindhold

Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger

OrasSanitetEAN: 6414150077937
Pris fra 1.090 krtil 1.353 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 977 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
1.090 kr
Til butik
Oras Saga håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Håndvaskarmatur med bidetbruser i krom Oras Saga er en brugervenlig og alsidig armaturserie til køkken og badeværelse. Det moderne design går hånd i hånd med Oras´ pålidelige teknologi og høje kvalitet, der er udviklet igennem årtiers erfaring. Armaturet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 6414150077937
Varenr.: 703908504
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
1.121 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oras Saga håndvaskarmatur med håndbruser, uden BV
1.266,6 kr
Til butik
Oras Saga håndvaskarmatur med håndbruser, uden BV billede

Produktinformation

Oras Saga Et holdbart armatur i nutidigt design til hele huset. Hvad end du mangler et nyt håndvaskarmatur, skal have installeret et badekar med armatur eller udskiftet køkkenarmaturet, så er Oras Saga den tidsvarende løsning til enhver stilart. De moder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 6414150077937
Varenr.: 15841448001871
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser, krom
1.272 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
1.315 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger
1.353 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.090 kr1.090 krKøb
2LavprisVVS1.121 kr1.121 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.266,6 kr1.266,6 krKøb
4Proshop DK1.272 kr1.272 krKøb
5BilligVVS DK1.315 kr1.315 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.353 kr1.353 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger

PriceData har fulgt prisen på Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger i 182 dage. Laveste pris i perioden er 949 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.132 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Oras Saga 3912F håndvaskarmatur med Bidetta håndbruser og flexslanger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.090 kr123 kr (10%)
29. maj 20261.213 kr140 kr (13%)
26. maj 20261.073 kr193,6 kr (15%)
24. maj 20261.266,6 kr53,6 kr (4%)
19. maj 20261.213 kr179 kr (17%)
16. maj 20261.034 kr179 kr (15%)
15. maj 20261.213 kr151 kr (14%)
14. maj 20261.062 kr151 kr (12%)
12. maj 20261.213 kr166 kr (16%)
6. maj 20261.047 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret