Gå til hovedindhold

Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4

OrasSanitetEAN: 6414150009907
Pris fra 131,14 krtil 208 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 76,86 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.14 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oras monteringsforskruning til 15 mm CU
131,14 kr
Til butik
Oras monteringsforskruning til 15 mm CU billede

Produktinformation

Oras monteringsforskruning til 15 mm CU

Produktspecifikationer

EAN: 6414150009907
Varenr.: 15840959529295
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oras monteringsforskruning til 15mm cu-rr
134 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4
136 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Oras forskruning , 3/4" til 15 mm kobberrør
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras monteringsforskruning 3/4" X 15 mm, krom
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras forskruning , 3/4" til 15 mm kobberrør
142 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras forskruning , 3/4" til 15 mm kobberrør
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4
172,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras 204760
208 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN131,14 kr131,14 krKøb
2WATTOO.DK134 kr134 krKøb
3Elvvs.dk136 kr136 krKøb
4CompletVVS139 kr139 krKøb
5Proshop DK139 kr178 krKøb
6LavprisVVS142 kr142 krKøb
7BilligVVS DK155 kr155 krKøb
8vvsfittings.dk172,5 kr172,5 krKøb
9CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4

PriceData har fulgt prisen på Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 131,14 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Oras monteringsforskruning til 15mm CU-rør G3/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026131,14 kr
23. maj 2026132 kr
10. maj 2026131,14 kr2,86 kr (2%)
8. maj 2026134 kr6 kr (4%)
20. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026140 kr6 kr (4%)
18. mar. 2026134 kr8 kr (6%)
17. mar. 2026142 kr8 kr (6%)
5. feb. 2026134 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret