Gå til hovedindhold

Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm.

OrasSanitetEAN: 6414150091018
Pris fra 126 krtil 211,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 85,25 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oras komposit push-up bundventil, krom
126 kr
Til butik
Oras komposit push-up bundventil, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: WATTOO.DK VVS Vaske Bundventiler
EAN: 6414150091018
Varenr.: 747014310
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras push-up bundventil
126 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BOTTOM VALVE ORAS 200060
144 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bundventil Push Up 1 1/4" Krom
144,22 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
146 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oras Bundventil 1 1/4´´ push open og fast afløb
146 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bundventil push up 1 1/4" krom
150 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras bundventil, push-open, krom
161 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras bundventil, push-open, krom
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Oras Bundventil 1 1/4'' push open og fast afløb
211,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK126 kr126 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3CompuMail DK144 kr144 krKøb
4Billigelogvvs.dk144,22 kr144,22 krKøb
5CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
6Elvvs.dk146 kr146 krKøb
7MaintainIt150 kr150 krKøb
8LavprisVVS161 kr161 krKøb
9BilligVVS DK199 kr199 krKøb
10vvsfittings.dk211,25 kr211,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm.

PriceData har fulgt prisen på Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Oras komplet 1 1/4 Push Up krom/komposit bundventil til vaske med eller uden overløb. Ø66,5mm - total højde 77,5 - 94,5 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026126 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026127 kr3 kr (2%)
30. maj 2026130 kr6 kr (5%)
28. maj 2026124 kr1 kr (1%)
25. maj 2026125 kr1 kr (1%)
24. maj 2026124 kr1 kr (1%)
22. maj 2026125 kr1 kr (1%)
21. maj 2026126 kr1 kr (1%)
20. maj 2026127 kr3 kr (2%)
18. maj 2026124 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret