Gå til hovedindhold

Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte

OrasSanitetEAN: 6414150082481
Pris fra 3.155 krtil 3.816,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 661,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.969 kr 27. maj

Sammenlign priser på Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3155 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Inspera 3016F berøringsfrit håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom
3.155 kr
Til butik
Oras Inspera 3016F berøringsfrit håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom billede

Produktinformation

Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6 V. Det er ikke nødvendigt, at justere armaturet ved installation, da der anvendes en avanceret autofokus sensor. Bluetooth sensoren gør det nemt, at monitorere og justere armaturet. Flow: 6 l/min. F = fleksible tilslutningsslanger.

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 3016F
EAN: 6414150082481
Varenr.: 2896315
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras Inspera håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oras Inspera håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Oras Inspera - et armatur, der tilføjer personlighed til dit badeværelse eller køkken. Moderne og elegante armaturer med pålidelig teknologi, og hvis høje kvalitet gør, at den holder i mange år. Med Inspera berøringsfrie håndvaskarmaturer kan du halvere d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Håndvasken
Farve: chrome
EAN: 6414150082481
Varenr.: 704207004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Inspera håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
3.599 kr
Til butik
Oras Inspera håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Oras Inspera berøringsfri håndvaskarmatur med Bluetooth Halver dit vandforbrug og forøg hygiejnen. Via appen kan du justere armaturet efter behov og holde øje med dit forbrug (Gratis i App Store eller Google Play). 6 V batteri. Data: Avanceret autofokus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 6414150082481
Varenr.: 704207004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte
3.678 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Oras Inspera Håndvaskarmatur Berøringsfri med temperaturregulering. 6 volt
3.816,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.155 kr3.155 krKøb
2BilligVVS DK3.599 kr3.599 krKøb
3LavprisVVS3.599 kr3.599 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.678 kr3.678 krKøb
5vvsfittings.dk3.816,25 kr3.816,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte

PriceData har fulgt prisen på Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte i 162 dage. Laveste pris i perioden er 2.879 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 3.155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.063 kr.

Den nuværende pris på 3.155 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Oras Inspera Håndvaskarmatur - Berøringsfri håndvaskarmatur med temperaturregulering. Batte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.155 kr186 kr (6%)
27. maj 20262.969 kr186 kr (6%)
26. maj 20263.155 kr186 kr (6%)
17. maj 20262.969 kr186 kr (6%)
16. maj 20263.155 kr186 kr (6%)
10. maj 20262.969 kr186 kr (6%)
9. maj 20263.155 kr186 kr (6%)
3. maj 20262.969 kr186 kr (6%)
3. apr. 20263.155 kr186 kr (6%)
18. mar. 20262.969 kr129 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret