Gå til hovedindhold

Oral B Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri

Oral BMundplejeEAN: 4210201427063
Pris fra 149 krtil 329 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro Sort
149 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro Sort billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro. Formål: Voksen, Tandbørste type: Roterende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv. Strømkilde: Batteri. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 427063
EAN: 4210201427063
Varenr.: 1002548208
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality Pro Elektrisk Tandbørste - Sort
151 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro - Black
167 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro - Black billede

Produktinformation

- Få en DYBERE RENGØRING sammenlignet med en manuel tandbørste, der er SKÅNSOM OVER FOR TANDKØDET, og OMSLUTTER HVER TAND FOR AT BEKÆMPE HULLER med Oral-B's runde rengøringsteknologi - BESKYT DIT TANDKØD med vores UNIKKE SENSITIVE+-INDSTILLING, der sikrer dig en fantastisk nænsom børsteoplevelse - MAKSIMÉR DIN TANDBØRSTNING med 3 BRUGERVENLIGE RENGØRINGSINDSTILLINGER + håndtagsintegreret kvadrant-timer, så du kan børste dine tænder, som tandlægerne anbefaler det - GØR DIN RENGØRING PERSONLIG med Oral-B's BØRSTEHOVEDER, der fås til DINE individuelle behov: f.eks. rengøring i dybden, skånsom rengøring, hvidgørende - Oral-B's RUNDE børstehoveder NÅR UD, HVOR REKTANGULÆRE manuelle tandbørster IKKE gør - oplev en bedre rengøring fra det brand, som flest tandlæger i verden bruger - Nyd godt af et PÅLIDELIG, LANGTIDSHOLDBART BATTERI, der giver optimal børstning, altid Oral-B Vitality Pro genopladelig elektrisk tandbørste giver en klinisk dokumenteret bedre rengøring sammenlignet med en almindelig manuel tandbørste. Tandbørsten har 3 børsteindstillinger: daglig rengøring, sensitiv og sensitiv plus for en fantastisk nænsom oplevelse. En timer i håndtaget hjælper dig med at børste i de 2 minutter, der anbefales af tandlæger. Det bedste af det hele er, at den er fra Oral-B, det tandbørstemærke, som flest tandlæger i hele verden bruger.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 4210201427063
EAN: 4210201427063
Varenr.: 3123751
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Vitality Pro Black - elektrisk tandborste, svart
180 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro D103 Box - sort
-43%199 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro Sort Elektrisk tandbørste
219 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral B Vitality Pro Black Tandbørste
219 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oral B Vitality Pro Black Tandbørste
219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B Vitality Pro D103 - sort
249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B Vitality Pro D103 - sort
269 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Vitality Pro Black
275 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Vitality Pro Black CA HBOX
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb
3Proshop DK167 kr206 krKøb
4Teknikproffset DK180 kr229 krKøb
5NiceHair.dk199 kr199 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb
7Kai Berntsen ApS219 kr219 krKøb
8HvidevareShoppen.dk219 kr219 krKøb
9Boligcenter DK249 kr249 krKøb
10Vivas DK269 kr348 krKøb
11Lyko DK275 kr275 krKøb
12Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri i 184 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Sort, 2 min, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026149 kr8 kr (5%)
15. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026158 kr5 kr (3%)
9. apr. 2026153 kr5 kr (3%)
7. apr. 2026158 kr5 kr (3%)
6. apr. 2026153 kr8 kr (5%)
5. apr. 2026161 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026159 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret