Gå til hovedindhold

Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen

Oral-BPersonlig plejeEAN: 8006540773178
Pris fra 162 krtil 299,95 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 137,95 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 27. maj

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro Kids 3+ med Etui Elektrisk tandbørste Disney Frozen
162 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro Kids 3+ med Etui Elektrisk tandbørste Disney Frozen billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro Kids 3+ - inkl. Etui - Elektrisk Tandbørste - 2 Børsteindstillinger - Disney Frozen

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 773178
EAN: 8006540773178
Varenr.: 1004164814
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Frozen + case
185 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Frozen + case billede

Produktinformation

- Den uundværlige tandbørste til at opnå en bedre og mere nænsom rengøring fra 3+ - Rundt børstehoved, der passer til små munde Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - 2 børsteindstillinger: Daily Clean og den unikke Sensitive Plus-indstilling sikrer en fantastisk nænsom oplevelse - Gør børstehåndtaget personligt med 4 sjove, udskiftelige klistermærker Kan bruges med den gratis Disney Magic Timer-app fra Oral-B Genopladelig tandbørste med praktisk batteri, der holder længe Indhold:1 Pro Kids-håndtag, 1 oplader, 1 børstehoved Oral-B Pro Kids elektrisk tandbørste, der anbefales af tandlæger til børn i alderen 3+, giver en nænsom og effektiv rengøring. Med to børsteindstillinger inklusive unik børnevenlig sensitiv indstilling, der nænsomt rengør børnetænder. Den fjerner mere plak end en almindelig manuel tandbørste. Fire klistermærker medfølger til at personliggøre børstehåndtaget.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 8006540773178
EAN: 8006540773178
Varenr.: 3198684
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ORAL-B Vitality Pro Kids Elektrisk tandbørste (Frozen)
185 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Vitality Pro Kids Frozen - elektrisk tandborste
194 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen
-33%199 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen
-31%219 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro Kids 3+ med Etui Elektrisk tandbørste Disney Frozen
229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk børnetandbørste med rejseetui – Frost-tema
249 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality Kids Frozen El-tandbørste
249,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Pro Kids Frozen Electric Toothbrush Designed By Braun
275 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-b Vitality Kids Frozen Eltandbørste
299 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oral-b Vitality Kids Frozen Eltandbørste
299 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-b - Vitality Pro Kids Frozen Elektrisk Tandbørste Hbox + Tc
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK185 kr224 krKøb
3Komplett DK185 kr185 krKøb
4Teknikproffset DK194 kr253 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr288 krKøb
7Ultrashop229 kr229 krKøb
8Estore DK249 kr249 krKøb
9Homeshop DK249,95 kr249,95 krKøb
10Lyko DK275 kr275 krKøb
11Kai Berntsen ApS299 kr299 krKøb
12HvidevareShoppen.dk299 kr299 krKøb
13Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen i 186 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Oral-B Vitality Pro Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Disney Frozen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026162 kr4 kr (3%)
27. maj 2026158 kr3 kr (2%)
26. maj 2026161 kr3 kr (2%)
25. maj 2026164 kr4 kr (2%)
24. maj 2026168 kr4 kr (2%)
23. maj 2026172 kr1 kr (1%)
22. maj 2026173 kr12 kr (6%)
1. maj 2026185 kr15 kr (9%)
22. apr. 2026170 kr8 kr (5%)
19. apr. 2026162 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret