Gå til hovedindhold

Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück)

Oral-BSundhed og skønhedEAN: 4210201432227
Pris fra 214,31 krtil 479 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 264,69 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214.31 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro D103 Duo czarnafioletowa
214,31 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro D103 Duo czarnafioletowa billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro D103 Duo - Sort og Lilla Opdag effektiv tandpleje med Oral-B Vitality Pro D103 Duo. Denne elektriske tandbørste kombinerer teknologi og design for at sikre en grundig rengøring hver dag. Udstyret med 2D-rengøringsteknologi, som giver e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4210201432227
Varenr.: 116124
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B D100 Kids Frozen + Vitality Pro D103
304 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality Pro D103 Duo Elektriske tandbørster - Sort & Violet
307 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Oral-B Vitality Pro D103 Duo - elektrisk tandbørste, Black/Lilac Violet (sæt med 2)
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Oral-B Vitality Pro D103 Duo - elektrisk tandbørste, Black/Lilac Violet (sæt med 2)
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop214,31 kr214,31 krKøb
2CompuMail DK304 kr304 krKøb
3CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 214,31 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 214,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Oral-B Vitality Pro D103 Duo, Elektrische Zahnbürste (schwarz/lila, Black/Lilac Violet, inkl. 2. Handstück) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026214,31 kr89,69 kr (30%)
24. maj 2026304 kr89,69 kr (42%)
20. maj 2026214,31 kr84,69 kr (28%)
18. maj 2026299 kr84,69 kr (40%)
16. maj 2026214,31 kr84,69 kr (28%)
15. maj 2026299 kr84,69 kr (40%)
28. apr. 2026214,31 kr77,69 kr (27%)
27. apr. 2026292 kr77,69 kr (36%)
24. apr. 2026214,31 kr115,69 kr (35%)
23. apr. 2026330 kr115,69 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret