Gå til hovedindhold

Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek.

Oral-BSundhed og skønhedEAN: 4210201446514
Pris fra 287 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 7. maj

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality Pro Duo Elektrisk Tandbørste Sæt - Blå & Sort
287 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro Duo Elektrisk Tandbørste Sæt - Blå & Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: 446514
EAN: 4210201446514
Varenr.: 20870014
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro DUO D103 Sort/Blå Elektrisk tandbørste
293 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro DUO D103 Sort/Blå Elektrisk tandbørste
419 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro DUO D103 Sort/Blå Elektrisk tandbørste billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro DUO D103 Sort/Blå Elektrisk tandbørste Opdag en ny standard for mundpleje med Oral-B Vitality Pro DUO D103 i stilfuldt sort og blå design. Denne elektriske tandbørste er udstyret med avanceret 2D-retningsbestemt rengøringsteknolog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 4210201446514
Varenr.: 62384
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pro Vitality Electric Toothbrush Duo 2 pieces
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
2CompuMail DK293 kr293 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4NiceHair.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek.

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek. i 141 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B Vitality Pro Duo, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, Blå, Hvid, 7800 Omdrejninger pr. minut, 4 x 30 sek. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026287 kr4 kr (1%)
4. jun. 2026283 kr3 kr (1%)
3. jun. 2026280 kr1 kr (0%)
30. maj 2026279 kr1 kr (0%)
29. maj 2026278 kr5 kr (2%)
28. maj 2026283 kr2 kr (1%)
26. maj 2026281 kr2 kr (1%)
24. maj 2026283 kr2 kr (1%)
23. maj 2026285 kr1 kr (0%)
22. maj 2026284 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret