Gå til hovedindhold

Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste

Oral-BKrøllejernEAN: 8006540957196
Pris fra 367 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 367 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Pro Junior Star Wars - elektrisk tandborste
367 kr
Til butik
Oral B Pro Junior Star Wars - elektrisk tandborste billede

Produktinformation

Oral-B Junior Star Wars är en elektrisk tandborste som är avsedd för barn som är över 6 år. Den är utformad i samarbete med tandläkare och ger en utmärkt rengöring. Tandborsten har en 360 graders trycksensor som lyser rött och borsthuvudets rörelser saktar ner om det borstas för hårt för att skydda barnets känsliga tandkött. Dessutom har borsthuvudet mjuka borststrån. Oral-B:s kostnadsfria Disney Magic Timer-app gör tandborstning ännu roligare. Faktum är att 90% av barnen borstar längre med hjälp av appen. Det är en riktig tandborste som hjälper barn att borsta självständigt och utveckla hälsosamma tandborstvanor för hela livet. En professionell ren känsla varje dag med hjälp av guidad borstning och 360 graders trycksensor-teknik, Mycket tunna och mjuka borststrån för en skonsam men effektiv rengöring, Stannar var 30:e sekund och meddelar ditt barn att det är dags att byta område att borsta, Tre borstlägen för daglig rengöring, skonsam rengöring och polering, Elektrisk tandborste för barn över 6 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8006540957196
Varenr.: C57814
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste
418 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B PRO 14876674 Elektrisk tandbørste Hvid
439 kr
Til butik
Oral-B PRO 14876674 Elektrisk tandbørste Hvid billede

Produktinformation

Oral-B PRO 14876674 Elektrisk tandbørste - Hvid Oplev en ny standard for tandpleje med Oral-B PRO 14876674 Elektrisk tandbørste. Designet til at give dig en grundig og skånsom rengøring, kombinerer denne tandbørste avanceret teknologi med brugervenlighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: skal sorteres
EAN: 8006540957196
Varenr.: 131663
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Pro 3 Junior Star Wars
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B PRO 14876674 Elektrisk tandbørste Hvid
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK367 kr416 krKøb
2CS MEGASTORE DK418 kr457 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Estore DK449 kr449 krKøb
5CompuMail DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste i 182 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 367 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Oral-B Pro Junior 6+ Star Wars Mandalorian el. Zahnbürste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026367 kr14 kr (4%)
30. maj 2026353 kr26 kr (8%)
29. maj 2026327 kr3 kr (1%)
27. maj 2026324 kr4 kr (1%)
26. maj 2026328 kr4 kr (1%)
25. maj 2026332 kr4 kr (1%)
24. maj 2026336 kr3 kr (1%)
23. maj 2026339 kr1 kr (0%)
22. maj 2026340 kr4 kr (1%)
21. maj 2026344 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret