Gå til hovedindhold

Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml

Oral BTandpastaEAN: 4084500739253
Pris fra 27 krtil 39 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,08 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Tandkräm 3DW Adv Luxe Perfection 75 ml
-31%27 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Tandkräm 3DW Adv Luxe Perfection 75 ml billede

Produktinformation

Oral-B 3DWhite Advanced Luxe tandkräm är utformad med Oral-B:s avancerade vitgörande teknologi, Det djupverkande skummet avlägsnar aktivt ytliga missfärgningar på svåråtkomliga ställen och vårdande fluor stärker emaljen. Det skyddar också aktivt mot ytliga missfärgningar i 24 timmar vid borstning två gånger om dagen. - 24 timmars förebyggande av ytliga missfärgningar vid borstning två gånger om dagen, - Avlägsnar upp till 100 % av ytliga missfärgningar, - Avancerad vitgörande tandkräm, - Tandkräm med fräsch pepparmintssmak, - Kliniskt beprövad, professionellt utformad.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Whitening produkter
EAN: 4084500739253
Varenr.: D35623
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml
29 kr
Til butik
Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml billede

Produktinformation

Oplev Oral-B 3D White Luxe Perfection tandpasta. Indeholder Oral-B’s hurtigste og mest avancerede whitening-teknik. Den innovative formel beskytter emaljen og giver dig et rent og flot smil. Små partikler i tandpastaen fjerner misfarvninger på tænderne og beskytter samtidig mod nye misfarvninger. Tandpastaen har en frisk smag af mint. Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandpasta
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 739253
EAN: 4084500739253
Varenr.: 1228-138-0075
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Tandpasta Perfection Tandpasta 75ml
31 kr
Til butik
Oral-B Tandpasta Perfection Tandpasta 75ml billede

Produktinformation

- Fjerner op til 100% misfarvninger - Beskytter aktivt mod misfarvninger i 24 timer, når du børster tænder to gange om dagen - Nærende fluor styrker emaljen - Avanceret hvidgørende effekt og stærk pebermyntesmag for langvarig friskhed

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 4084500739253
EAN: 4084500739253
Varenr.: 2931776
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hvidtende tandpasta, avanceret formel, 75 ml
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK27 kr76 krKøb
2Lyko DK29 kr29 krKøb
3Proshop DK31 kr70 krKøb
4Estore DK39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 21,08 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Oral B Oral-B 3D White Luxe Perfection Tandpasta 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202627 kr5,92 kr (28%)
11. apr. 202621,08 kr7,92 kr (27%)
9. dec. 202529 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret