Gå til hovedindhold

Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml

Oral BTandpastaEAN: 8001090291035
Pris fra 23 krtil 39 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,38 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Tandkräm 3D White Arctic Fresh 75ml
-21%23 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Tandkräm 3D White Arctic Fresh 75ml billede

Produktinformation

Oral-B 3D White Arctic Fresh tandkräm är kliniskt beprövad, avlägsnar upp till 87 % av ytliga missfärgningar och gör dina tänder vitare redan efter första användning, - Vitgör genom att ta bort upp till 87 % av ytliga missfärgningar, - Vitgör redan efter första användning, - Kliniskt beprövad och professionellt utformad, - Ger dig ett vitt och ljust leende, - Emaljsäker tandkräm, - Tandkräm med pepparmint- och spearmintsmak.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Whitening produkter
EAN: 8001090291035
Varenr.: D35622
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml
25 kr
Til butik
Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml billede

Produktinformation

Lad dine tænder opleve kvaliteten af Oral-B’s 3D White Arctic Fresh tandpasta. Oral-B 3D White Arctic Fresh tandpasta er en 3-i-1 tandpasta, der bleger, styrker og beskytter tænderne. Tandpastaen beskytter emaljen og fjerner blidt misfarvninger. Du får et flot, hvidt smil og en frisk ånde hele dagen. Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandpasta
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 291035
EAN: 8001090291035
Varenr.: 1228-142-0075
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Tandpasta 3D White Fresh 75ml
27 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hvidtende tandpasta 3D White Arctic Fresh 75ml
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK23 kr72 krKøb
2Lyko DK25 kr25 krKøb
3Proshop DK27 kr66 krKøb
4Estore DK39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 17,38 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Oral B Oral-B 3D White Arctic Fresh Tandpasta 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202623 kr5,62 kr (32%)
11. apr. 202617,38 kr7,62 kr (30%)
25. feb. 202625 kr4,66 kr (23%)
22. feb. 202620,34 kr4,66 kr (19%)
9. dec. 202525 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret