Gå til hovedindhold

Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet

Oral-BDekorative klistermærkerEAN: 8006540772409
Pris fra 135 krtil 319 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen Elektrisk Tandbørste
135 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen Elektrisk Tandbørste billede

Produktinformation

Oral-B Kids 8006540772409. Formål: Barn, Tandbørste type: Roterende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 772409
EAN: 8006540772409
Varenr.: 1002548232
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B PRO KIDS 3+ Frozen Elektrisk Tandbørste til børn
144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Frozen
167 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Frozen billede

Produktinformation

- Den uundværlige tandbørste til at opnå en bedre og mere nænsom rengøring fra 3+ - Rundt børstehoved, der passer til små munde Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - 2 børsteindstillinger: Daily Clean og den unikke Sensitive Plus-indstilling sikrer en fantastisk nænsom oplevelse - Gør børstehåndtaget personligt med 4 sjove, udskiftelige klistermærker Kan bruges med den gratis Disney Magic Timer-app fra Oral-B Genopladelig tandbørste med praktisk batteri, der holder længe Indhold:1 Pro Kids-håndtag, 1 oplader, 1 børstehoved Oral-B Pro Kids elektrisk tandbørste, der anbefales af tandlæger til børn i alderen 3+, giver en nænsom og effektiv rengøring. Med to børsteindstillinger inklusive unik børnevenlig sensitiv indstilling, der nænsomt rengør børnetænder. Den fjerner mere plak end en almindelig manuel tandbørste. Fire klistermærker medfølger til at personliggøre børstehåndtaget.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 8006540772409
EAN: 8006540772409
Varenr.: 3198679
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste til børn - Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste Vitality Pro Kids Frozen HBOX
-38%179 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste til børn - Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen Elektrisk Tandbørste
189 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Disney Frozen PRO Electric Toothbrush For Kids
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality100 Kids Frozen
-15%234 kr
Før 276 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Pro Kids Electric Toothbrush 1 Brush head Disney Frozen
239 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Vitality Pro Kids Frozen Eltandbørste 8006540772409 Modsvarer: N/A
259 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Vitality Pro Kids Frozen HBOX
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK135 kr135 krKøb
2CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
3Proshop DK167 kr206 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8NiceHair.dk199 kr199 krKøb
9Cocopanda DK234 kr234 krKøb
10Lyko DK239 kr239 krKøb
11InkClub DK259 kr259 krKøb
12Estore DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Oral-B Kids 8006540772409 elektrisk tandbørste Barn Roterende tandbørste Flerfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026135 kr24 kr (15%)
21. maj 2026159 kr2 kr (1%)
20. maj 2026161 kr2 kr (1%)
19. maj 2026163 kr2 kr (1%)
17. maj 2026165 kr6 kr (4%)
15. maj 2026159 kr5 kr (3%)
14. maj 2026164 kr4 kr (3%)
13. maj 2026160 kr7 kr (4%)
12. maj 2026167 kr5 kr (3%)
9. maj 2026162 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret