Gå til hovedindhold

Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue

Oral-BDekorative klistermærkerEAN: 8006540772768
Pris fra 149 krtil 309 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Spider-Man
-11%149 kr
Før 167 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Spider-Man billede

Produktinformation

- Den uundværlige tandbørste til at opnå en bedre og mere nænsom rengøring fra 3+ - Rundt børstehoved, der passer til små munde Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - Skånsom ved tandkød med ekstra bløde børstehår - 2 børsteindstillinger: Daily Clean og den unikke Sensitive Plus-indstilling sikrer en fantastisk nænsom oplevelse - Gør børstehåndtaget personligt med 4 sjove, udskiftelige klistermærker Kan bruges med den gratis Disney Magic Timer-app fra Oral-B Genopladelig tandbørste med praktisk batteri, der holder længe Indhold:1 Pro Kids-håndtag, 1 oplader, 1 børstehoved Oral-B Pro Kids elektrisk tandbørste, der anbefales af tandlæger til børn i alderen 3+, giver en nænsom og effektiv rengøring. Med to børsteindstillinger inklusive unik børnevenlig sensitiv indstilling, der nænsomt rengør børnetænder. Den fjerner mere plak end en almindelig manuel tandbørste. Fire klistermærker medfølger til at personliggøre børstehåndtaget.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 8006540772768
EAN: 8006540772768
Varenr.: 3198680
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman Elektrisk Tandbørste
149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman Elektrisk Tandbørste
155 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman
-54%160,54 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste til børn Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman
-17%189 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste Vitality Pro Kids Spiderman HBOX
-34%190 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste til børn Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman
-16%209 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Spiderman Elektrisk Tandbørste
219 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Pro Kids Electric Toothbrush 1 Brush head Marvel Spider-Man
239 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Vitality Pro Kids Spiderman Eltandbørste 8006540772768 Modsvarer: N/A
259 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Vitality Pro Kids Spiderman HBOX
-14%309 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2CompuMail DK149 kr149 krKøb
3CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
4NiceHair.dk160,54 kr160,54 krKøb
5Boligcenter DK189 kr189 krKøb
6Teknikproffset DK190 kr239 krKøb
7Vivas DK209 kr278 krKøb
8Ultrashop219 kr219 krKøb
9Lyko DK239 kr239 krKøb
10InkClub DK259 kr259 krKøb
11Estore DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue

PriceData har fulgt prisen på Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue i 182 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Szczoteczka Oral-B Vitality Pro Kids 103 Spiderman 4 x Koncwka Wyciskacz do past Uchwyt na koncwke Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026149 kr4 kr (3%)
19. maj 2026153 kr9 kr (6%)
18. maj 2026162 kr7 kr (5%)
17. maj 2026155 kr6 kr (4%)
16. maj 2026149 kr4 kr (3%)
15. maj 2026153 kr9 kr (6%)
14. maj 2026162 kr9 kr (6%)
13. maj 2026153 kr1 kr (1%)
12. maj 2026152 kr5 kr (3%)
11. maj 2026157 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret