Gå til hovedindhold

Braun Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks

BraunSundhed og skønhedEAN: 8700216373807
Pris fra 133 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO AufsteckbALrsten, 2er, Schwarz
133 kr
Til butik
Oral-B iO AufsteckbALrsten, 2er, Schwarz billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 373807
EAN: 8700216373807
Varenr.: 1004164911
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks
138 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Procter & Gamble Oral-B Io Ultimate Clean Tandbørstehoveder 2-pack
139 kr
Til butik
Procter & Gamble Oral-B Io Ultimate Clean Tandbørstehoveder 2-pack billede

Produktinformation

Procter & Gamble Oral-B Io Ultimate Clean Tandbørstehoveder 2-pack Opgrader din tandpleje med Procter & Gamble Oral-B Io Ultimate Clean tandbørstehoveder! Dette 2-pack sikrer, at du altid har et friskt børstehoved ved hånden. Disse højtydende tandbørste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 8700216373807
Varenr.: 115736

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
3Ultrashop139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks i 185 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 stk, Sort, 3 måned(er), Oral-B, iO, Hængende boks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026133 kr1 kr (1%)
28. maj 2026134 kr6 kr (5%)
24. maj 2026128 kr3 kr (2%)
22. maj 2026125 kr3 kr (2%)
20. maj 2026128 kr2 kr (2%)
16. maj 2026126 kr20 kr (19%)
14. maj 2026106 kr1,81 kr (2%)
13. maj 2026104,19 kr1,81 kr (2%)
29. apr. 2026106 kr15 kr (12%)
13. apr. 2026121 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret