Gå til hovedindhold

Braun Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid

BraunTandbørsterEAN: 4210201445234
Pris fra 868 krtil 1.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 798 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 868 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid
868 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: ORA-445234
EAN: 4210201445234
Varenr.: 8657565
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6N Elektrisk tandbørste Hvid
892 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6N Elektrisk tandbørste Hvid billede

Produktinformation

Oral-B 445234. Formål: Voksen, Tandbørste type: Vibrerende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Gum pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blegning. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 445234
EAN: 4210201445234
Varenr.: 1002548215
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 - White
-23%999 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Series 6 - White billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 White er en super effektiv elektrisk tandbørste. Oplev fremtiden inden for mundpleje med Oral-B iO Series 6 - eltandbørsten, der kombinerer intelligent teknologi, præcision og komfort for en professionel ren fornemmelse hver eneste da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrushes
EAN: 4210201445234
Varenr.: 121184
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6 - hvid
-2%1.069 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6 - hvid
-2%1.089 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 White + case
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK868 kr907 krKøb
2CompuMail DK892 kr892 krKøb
3NiceHair.dk999 kr999 krKøb
4Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
5Vivas DK1.089 kr1.168 krKøb
6Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid i 114 dage. Laveste pris i perioden er 798 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 868 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026868 kr14 kr (2%)
30. maj 2026854 kr13 kr (2%)
29. maj 2026841 kr1 kr (0%)
28. maj 2026842 kr7 kr (1%)
27. maj 2026849 kr31 kr (4%)
26. maj 2026818 kr39 kr (5%)
25. maj 2026857 kr12 kr (1%)
24. maj 2026845 kr6 kr (1%)
23. maj 2026851 kr3 kr (0%)
22. maj 2026848 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret