Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)

Oral-BMundplejeEAN: 8006540731659
Pris fra 893 krtil 1.709 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 816 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 741 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 893 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
893 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Duo - Tandbørste - mat sort/is blå (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 731659
EAN: 8006540731659
Varenr.: 1002551393
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
959 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO3 Electric Toothbrush Duo 2 pieces - sort + Blue
-41%999 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO3 Electric Toothbrush Duo 2 pieces - sort + Blue billede

Produktinformation

Oral-B iO3 Electric Toothbrush Duo 2 pieces - Black + Pink er den perfekte æske til husstanden når der trænger til at blive skiftet ud. Denne pakke indeholder to tandbørster, en oplader og et rejseetui. Oral-B iO3 Electric Toothbrush - er en stilfuld og a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrushes
EAN: 8006540731659
Varenr.: 122551
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)
-7%1.029 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
1.039 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)
-7%1.049 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
-17%1.074 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 3 Black & Blue Electric Toothbrushes Designed By Braun
1.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
1.349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Oral-B iO 3 Elektriske tandbørster 2pk (sort & blå)
1.349 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3 Duo Matt Sort / Isblå
-13%1.709 kr
Før 1.969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK893 kr893 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3NiceHair.dk999 kr999 krKøb
4Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
5Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
7Teknikproffset DK1.074 kr1.133 krKøb
8Lyko DK1.299 kr1.299 krKøb
9Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
10Komplett DK1.349 kr1.349 krKøb
11Estore DK1.709 kr1.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 923 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 846 kr.

Den nuværende pris på 893 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026893 kr30 kr (3%)
30. maj 2026923 kr1 kr (0%)
29. maj 2026922 kr1 kr (0%)
27. maj 2026923 kr6 kr (1%)
26. maj 2026917 kr6 kr (1%)
25. maj 2026923 kr6 kr (1%)
24. maj 2026917 kr6 kr (1%)
21. maj 2026923 kr31 kr (3%)
8. maj 2026892 kr31 kr (3%)
7. maj 2026923 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret